2017 Düğün Sezonunda Fark Yaratmak İçin 2017 Düğün Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 6 Ekim 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Artık her dönem ve mevsim de düğün yapılıyor. Düğün sezonu diye bir tabir kalmadı. Önceden yaz mevsimi veya bayram varsa bayram sonrası beklenirdi. Fakat şimdi yaz, kış demeden evlenmek isteyen herkes istediği tarihte düğününü yapıyor ve konsepti de mevsimine göre ayarlıyor. Özellikle yurt dışı düğünlerinin moda olmaya başladığı şu son dönemlerde düğün saç modelleri genç ve dağınık bir hava, salaş topuzlar tercihini çok görüyoruz. Gelinlik ve saç modelinin çok uyumu önemli değil gibi gözükse de aslında hepsi bir bütün. Kısa saç düğün modelleri tercihinde gelinliği straplez seçmek daha şık ve göz alıcı duruyor veya gipür işlemesi çok olan gelinliklerde Fransız topuzları tercihi gibi.

2017 Düğün Saç Modelleri

Düğünler de saç modelleri her seneye göre değişiklik göstermiyor hepsi hemen hemen birbiri ile aynı diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Her yıl her dönem belirli bir trend oluyor saç modellerinde. Hem senenin modasını hem de gelinlik modellerini yansıtan saçlar kimi dönemlerde topuz ve derli toplu iken kimi dönemlerde dağınık, hippi tarzda oluyor. 2017 düğün için saç modelleri arasında bu sene aslında hem dağınık ve salaş hava hem de toplu ve klas bir görüntü hakim. Aynı anda ikisini birleştirerek yapılan modeller bu sene çok fazla tercih ediliyor. Topuz tercih edecek olanlar dağınık ama daha hafif topuzlar tercih ediyor. Dağınık kullanmak isteyenler doğal bukleler ile veya örgüler ile bu havayı yakalayabiliyor.

Küçük Çocuklar İçin Saç Modelleri

Düğünün kraliçesi her ne kadar gelin ise, prensesler de çocuklar oluyor. Bu sebeple küçük gelinliklerle veya kostümler ile düğünün tadını çıkarmayı hedefleyen çocukların da saçı ve kıyafeti özen ister. Çocuk saç modelleri düğün için çok farklılık göstermemekte. Gür saça sahip çocuklar için maşalı modeller onları prenses yapacaktır. Sıkı topuzlar ve sıkı örgüler çocuk için çok ideal modeller değildir. Toplu bir saç isteniyorsa dağınık topuz da idealdir.6 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...