2017 Görkemli Nişan Dağınık Saç Modelleri Pratik Şekilde Yapma Teknikleri

Yayınlanma Tarihi: 3 Ekim 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Nişan törenleri için genellikle sakin ve salaş modeller tercih edilir. Fakat elbise ve saç seçiminizin uyumlu olmasının yanı sıra nişan töreninin nasıl olacağı da saç ve elbise seçimini etkilemektedir. Evde yapılan nişan törenlerinde genellikle salaş ve romantik modeller tercih edilse de her tür modeli tercih edebilirsiniz. Dağınık nişan saç modelleri daha çok sırt detaylı elbiseler, straplez elbiseler veya balık yaka gibi açık modellerde tercih edilir. Sebebi ise boyun bölgesinin daha göz önünde olacağı daha uzun görünmenizi sağmak ve elbise detaylarını sergilemektir.

Nişan Dağınık Saç Modelleri Nasıl Yapılır?

Nişan için dağınık topuz saç modelleri de aynı elbiseler için tercih edilebilir. Sade ve hafif modelli bir elbise üzerine tercih edebilirsiniz. Topuz modellerin ister örgülü ister örgüsüz olarak dağınık topuz olarak yaptırabilir, istediğiniz aksesuarları dağınık topuz üzerine işletebilirsiniz. Fakat saç aksesuarlarını sade ve az detaylı elbiseler için tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır.

Nişan Dağınık Saç Modelleri

Nişan törenleri için en çok tercih edilen trend modeller arasında romantik topuzlar, yüksek ve alçak dağınık topuzlar yer alır. Nişan saç modelleri dağınık topuz modelleri istediğiniz tarzda ve saçınızın boyuna göre detaylandırılabilir. Salaş ve dağınık halde ensede ya da yüksekte toplanan saç istediğiniz kadar dağıtılabilir.Dolayısı ile daha geniş topuzlara sahip olabilirsiniz. Nişan dağınık saç modelleri 2017 yılında en çok seçilen saç modelleridir. Yine isteğiniz ve elbise detayına göre sağ ense ya da sol ensede toplayabilir, dağınık bir şekilde tutam tutam bukleler düşürebilirsiniz.


Elbisenizin sağ ya da sol detayı bulunuyor ise bu model doğru bir seçim olacaktır. Buklelerin topuzdan aşağı doğru dökülmesi hoş bir görüntü sağlayacak aynı zamanda romantik bir görünüm kazandıracaktır.3 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...