2017 Nişan Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 3 Ağustos 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Her yıl popüler saç modelleri, moda algısına göre değişiklik göstermektedir. Bunun en büyük örneği düğünlerde kullanılan büyük topuzların yıllar içerisinde kendini daha duru görünümlü sade modellere bırakmasıdır. Elbette, herkes istekleri doğrultusunda bir karar vermelidir. Popüler olan tercih edilmek zorunda değildir. Ancak popüler saç modelleri genellikle herkesin beğeneceği modellerden oluşmaktadır. Nişan saç modelleri 2017 yılında en çok dikkat çeken modellerdir. Nişan için sade saç modelleri tercih edildiği göze çarpar.

Nişan saç modellerinde dikkat çekicinin olmanın yanı sıra abartıya kaçmamak büyük bir önem taşır. Bu saç modeliniz için de makyajınız için de geçerli bir durumdur. Nişan için saç modellerinde en çok dikkat çeken saç modeli açık maşa saç modelleridir. Maşa dendiğinde pek çok kişinin aklına bukle bukle, kalıp saçlar gelmektedir. Ancak son yıllardan kullanılan maşa modellerinde sadeliğe gidilmektedir. Kalın maşalar kullanılarak büyük dalgalar yaratılmaktadır. Saça hacim verilerek oluşturulan bu saç modeli açık bırakılabilir, toplanabilir ancak genellikle aksesuar ile kullanımı dikkat çekmektedir.

2017 Nişan Saç Modelleri 1

Nişan ve düğün saç modellerinin 2017 yılındaki en popülerleri elbette örgülü saç modelleridir. Örgü modelleri o kadar çeşitlidir ki; günlük hayata da gece hayatına da yakışan onlarca modeli bulunmaktadır. Nişan ve düğün saç modellerinin göz bebeği olan örgü tipleri Hollanda örgüsü ve mısır örgüsüdür. Elbette, yaptırmak isteyeceğiniz saç modeline göre Fransız örgüsünün ve daha birçok örgünün de kullanıldığını görebilirsiniz.

2017 Nişan Saç Modelleri 2

Bu örgülerin dikkat çekmelerinin nedeni: örüldükten sonra büyütülmeleridir. Oldukça hacimli bir hal alan bu saç modelleri oldukça dikkat çekicidir. Nişan için örgülü saç modellerinin en sevilenleri yandan örgülü modellerdir. Bu saç modellerinde saçta küçük aksesuarlar da kullanılır. Genellikle örgünün içerisinden geçen gümüş aksesuarlar tercih edilir.

2017 Nişan Saç Modelleri 3 2017 Nişan Saç Modelleri 4

Açık saç modellerinden haz etmeyen ve topuzun dikkat çekiciliğine inanan bir insansanız, ortaya daha çok seçenek çıkıyor. Topuz hatta karışık topuz ile de duru görünümler elde etmeniz mümkündür. Elbisenizin rengiyle uyumlu küçük çiçekler kullanarak topuzunuzu süsleyebilirsiniz. Genellikle ensenin biraz üzerinde karışık topuzlar tercih edilmektedir.

2017 Nişan Saç Modelleri 5 2017 Nişan Saç Modelleri 6 2017 Nişan Saç Modelleri 7

3 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...