2017 Trendi Örgülü Saç Modelleri Nelerdir?

Yayınlanma Tarihi: 8 Ocak 2018 Ekleyen: Pınar SUDE


Son dönemlerde örgülü saç modelleri oldukça popüler. Saç örgüsü sadece uzun ve orta boy saçlara değil kısa saçlara da uygulanmaktadır. Klasik saç örgüsünün yanı sıra farklı tekniklerle örülen oldukça dikkat çekici saç örgüsü modelleri de bulunmaktadır. Saçlarında doğal ve dikkat çeken saç modelleri isteyen bayanlar 2017 örgülü saç modelleri arasından istediklerini seçebilirler.

2017 örgü saç modelleri havalı görünümleri ile dikkat çekmektedir. Balık sırtı, hollanda saç örgüsü ve mısır saç örgüsü bu sezonun favori modelleri arasında bulunmaktadır. Saçların tamamı ya da sadece üst tarafları örülerek yapılan saç örgüsü modellerinin yanı sıra topuzlu saç örgüsü modelleri de bu yılın favorileri arasındadır.

2017 Trendi Örgülü Saç Modelleri Kimlere Yakışır?

Saç modasını yakından takip eden bayanlar 2017 örgü saç modelleri kimlere yakışır diye merak edebilirler. Birçok farklı saç örgüsü modeli bulunduğu için bu yılın saç örgüsü modelleri arasında herkese yakışacak bir model olduğunu söyleyebiliriz. Yüz tipinize ve saçlarınıza uygun bir saç örgüsü modeli ile siz de doğal bir güzelliğe kavuşabilirsiniz.

Kısa Örgülü Saç Modelleri

Kısa örgülü saç modelleri bu sezon yükselişe geçen saç modelleri arasında bulunuyor. Çoğu bayan kısa saç kullanmayı tercih ettiği için örgülü kısa saç modelleri de trendler arasında yerini almış durumda. Saçların ön tarafından ya da yanlardan yapılan ince saç örgüleri ile ortaya harika tasarımlar çıkmaktadır.

Uzun  Örgülü Saç Modelleri

Uzun örgülü saç modelleri rahat kullanımı ve dikkat çekici görünümü ile her sezon saç trendleri arasında yer almaktadır. Bu sezon taç şeklindeki örgülü saç modellerinin yanı sıra örgülü topuz modelleri de oldukça popüler. Ön tarafları taç şeklinde örülen saçlarla yapılan havalı saç topuzları özel günlerde uzun saçlı bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında bulunuyor.

Toplu Örgülü Saç Modelleri

Toplu örgülü saç modelleri dediğimizde ilk olarak aklımıza tekli ya da ikili saç örgüleri gelmektedir. Bu modellerin yanı sıra at kuyruğu ile yapılan örgülü saç modelleri de bu yıl oldukça popüler. Saçlar yukarıdan toplandıktan sonra yapılan dağınık saç örgüsü modelleri de farklı görünümleri ile göze çarpıyor.

Dağınık Örgülü Saç Modelleri

Doğallıktan hoşlanan bayanların tercih ettiği örgü saç modelleri bu sezon dağınık görünümleri ile dikkat çekiyor. iri dalgalı saçlara yapılan dağınık örgülü saç modelleri bayanların günlük yaşantılarında ve özel davetlerde en rahat kullanabileceği tasarımlar arasında bulunuyor. 2017 saç modasında doğallık ön planda olduğu için farklı saç örgüsü modellerinin bu yıl zirveden inmeyeceğini söyleyebiliriz.

8 Ocak 2018

Yorumlarınızı bekliyorum...