2018 Saç Stilleri Nelerdir? 2018 Saç Kesim Modelleri ve Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 21 Kasım 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


2018 yılına az bir zaman kalmışken herkesin aklına 2018 saç stilleri nelerdir sorusu gelebilir. Son yıllarda uzun ve kısa saçlara uygulanan havalı saç modelleri bir hayli dikkat çekmektedir. Saç modasını yakından takip eden beyler ve bayanlar için gelecek sezonun en popüler saç modelleri hakkındaki bilgileri bu yazımızda paylaşıyoruz.

Saç Stilleri Erkek

Son dönemlerde erkeklerde saç stillerine dikkat ettiği için her sezon erkek saç modelleri de farklılık göstermektedir. Geçtiğimiz sezon erkekler arasında popüler olan kısa asimetrik saç kesimleri önümüzdeki yıl da favori saç modelleri arasında olacak gibi görünüyor. Uzun ve dalgalı saç modelleri de önümüzdeki yıl erkeklerde sıkça göreceğimiz saç stilleri arasında bulunuyor. Bunların yanı sıra geçtiğimiz sezon dikkat çeken yanları kazıtılmış ve saçların ön tarafının uzun olduğu erkek saç modelleri de trendler arasında yerini almış görünüyor.

Saç Stilleri Bayan

Bayanlar için 2018 saç kesim modelleri modern ve havalı görünümleri ile oldukça dikkat çekiyor. Önümüzdeki sezon dalgalı saç modellerinin ağırlıkta olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Dalgalı bob saç kesimlerinin yanı sıra uzun, iri dalgalı ve ortadan ayrılmış saçlara da gelecek yıl sıkça rastlayabiliriz. Başta zenci saç örgüsü olmak üzere birçok saç örgüsü modeli de favoriler arasında bulunuyor. Yukarıdan yapılan topuz modelleri ise önümüzdeki yıl her yaştan bayanda sıkça göreceğimiz saç modellerinden birisi. Saç modelleri kadar saç renklerindeki değişiklik de bayanlar tarafından merak edilebilir. Son yıllarda doğal saç renklerine olan eğilim 2018 yılında biraz değişiklik gösterebilir. Geçtiğimiz yıl saçlarda gri ve mor gibi farklı renkler gördüğümüz gibi gelecek sezon yeşil ve pembe gibi farklı saç renkleri de sıkça karşımıza çıkabilir.

Uzun Saç Stilleri Erkek

Geçtiğimiz yıl erkekler çoğunlukla kısa saç modellerini tercih ederken gelecek sezonda orta boy hatta uzun saç modellerinin zirvede olacağını söyleyebiliriz. Uzun saç akımının yayılması ile birlikte erkeklerde at kuyruğu ve topuz modellerine de daha sık rastlayabiliriz. Farklı tarzı ile dikkat çekmek isteyen beyler saçlarını biraz uzatarak daha modern ve havalı saç stillerine yönelebilirler.

Kısa Saç Stilleri

2018 saç modelleri uzun ve kısa saç stilleri açısından oldukça bol seçeneğe sahip. Bu sezon yavaş yavaş kendini göstermeye başlayan boyalı erkek saç modelleri 2018 yılında saç modasına damgasını vurabilir. Saçların ön tarafına yaptırılan farklı renkler sayesinde artık beylerde kendi tarzlarını ortaya koyabilirler.

 

21 Kasım 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...