2020 Saç Renkleri, İsimleri ve Fikirleri

Yayınlanma Tarihi: 19 Ekim 2020 Ekleyen: Pınar SUDE


Saçlarımız güzel, bakımlı ve ten rengimizle uyumluysa kendimizi daha iyi ve daha çekici hissettiğimiz bir gerçek. Saçlardaki model ve renk trendleri her sene değişiyor. 2020 Saç Renkleri ne alemde işte rengarenk ve cıvıl cıvıl bir saç arşivi geliyor…

[reklam id=1]

2020 Saç Renkleri Örnekleri

Saçlarınızda hem şıklığı yakalamak hem de trendleri takip ederek çağdaş bir görünüm elde etmek için 2020 saç renkleri modasına göz gezdirebilirsiniz. Doğal bir görünüm, sağlıklı ve bakımlı saçlar, natürel tonlar ve sizi yansıtan bir kesim. İşte şıklığın anahtarı.

Küllü Kahve Saç Rengi

Küllü Kahve Saç Renkleri

Son yılların en gözde renklerinden olan kahve tonları 2020 saç renkleri içinde de tahtını korudu. Yüze enerjik ve sıcak bir görünüm katan kahve tonları, soğuk ve küllü kahve kategorisiyle de cool ve kendinden emin kadın imajını bir kademe daha yükseltti. Kahverengi saçlar 2020 saç rengi başlığı altında özellikle soğuk kestane, soğuk mocha ve buzlu çikolata tonlarıyla zirveyi kaptırmadı.

Bitter Çikolata Saç Rengi

Kahve tonlarındaki saçlar beyaz tende de buğday ve esmer tenlerde de son derece doğal ve uyumlu bir çizgi yakalıyor. Bu yüzden de pek çok kadın tarafından tercih ediliyor. Onlardan birisi de bitter çikolata saç rengi. Gizemli ve derin bir görüntü oluşturan bitter çikolata saç rengi özellikle beyaz tenli kadınlarda son derece çarpıcı duruyor.

Sıcak Karamel Saç Renkleri

Saç renkleri 2020 yılında doğallık ve sadelikten yana. Bu yüzden de son derece etkileyici ve göz alıcı. Karamel tonları 2020 yılında da popülaritesinden hiçbir şey yitirmedi. Kahverenginin 3-4 ton açığı olan ve ışıl ışıl parlayan sağlıklı saçlarda çok daha güzel duran sıcak karamel saç renkleri krem karamel, bak karamel gibi tonlarla kendi içinde ayrılıyor.

Bronz Saç Renkleri

Bronz Tonda Saçlar

Bronz tonda saçlar yüze canlılık veren, makyajsızken bile enerjik ve zinde gösteren renklerden birisi. 2020 saç trendleri içinde önemli bir yeri olan bronz tonda saçlar düzenli bakımla parlayan saç tellerinde adeta harikalar yaratıyor.

Koyu Saç Dibi Trendleri

Dipleri çıkmış gibi görünen koyu saç dibi trendi ilk zamanlarda bakımsız, özensiz, dip boyası ihmal edilmiş gibi bir görüntü oluştursa da zaman içinde moda haline gelen bir duruma evrildi. Bu akım ombre saç rengiyle karıştırılmamalı. Ombre saçta belli bir hiza ve düzenden söz edilirken koyu saç dibi trendinde tamamen dipten gelen doğal ve koyu renk saçlar ön plana çıkıyor. Saçınızı doğal uzama sürecine bırakabileceğiniz gibi eğer dipten gelen saçlarınız beyazsa sadece dipleri koyu bir renge boyatarak da bu görünümü elde edebilirsiniz.

19 Ekim 2020

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.