3 Numara Saç Kimlere Yakışır

Yayınlanma Tarihi: 1 Şubat 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Günümüz koşullarında yalnızca kadınlar değil artık erkekler de dış görünüşlerine büyük bir önem vermeye başlamaktadır. Tepeden tırnağa her anlamda daha bakımlı olmak ve görünmek isteyen erkekler için de birbirinden farklı saç modelleri söz konusu olmaya başlamıştır. Son yıllarda uzun saçların farklı şekillendirici ürünler ile şekil verilmesiyle elde edilen saç modelleri büyük bir ilgi görmektedir. Fakat klasikten asla vazgeçmeyen çok sayıda erkek tarafından hala büyük bir keyif ile 3 numara saç da yapılmaktadır. Peki 3 numara saç kimlere yakışır?

3 numara saç, hemen her erkeğe yakışmak ile birlikte yaptıran her erkeğe farklı bir hava katmaktadır. Daha ciddi ve olgun bir görünüme sahip olan 3 numara saç, erkekler tarafından da sıklıkla tercih edilmeye devam etmektedir. Her geçen gün daha da fazla sayıda erkek tarafından yaptırılan 3 numara saç, günümüzde birçok kadın tarafından da tercih edilmeye başlanmıştır. Radikal değişiklik yapmak isteyen, saçlarına tarz bir görünüm katmak isteyen ve daha bunun gibi birbirinden farklı nedenlerden dolayı, çok sayıda kadın da saçlarının 3 numara olmasını istemektedir. 3 numara saç kime yakışır? Sorusuna karşılık olarak kişilerin kafa yapılarının uygun olması cevap verilebilmektedir.

İster erkeklerin olsun isterse de kadınların, 3 numara saç yaptırabilmek için kafa yapılarının uygun olması gerekmektedir. Kısa saçlar, kafa yapısındaki kusurları daha kolay bir şekilde ortaya çıkarmaktadır. Bu sebeple de kafasında bir eğrilik ya da çıkıntılık gibi sorunları olan kişilere 3 numara saçın yapılması önerilmemektedir. Bu gibi sebeplerden dolayı da 3 numara saç modelleri kime yakışır? Sorusu, büyük bir merak ile yöneltilmeye devam etmektedir.

3 numara sac

Çok eski zamanlardan bu yana adeta bir klasik haline gelmiş olan 3 numara saç, erkekler tarafından uygulanan en favori saç modeli olmaktadır. Kullanım kolaylığının yanı sıra her şeye uyum göstermesi sebebi ile de erkekler tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Spor, şık ve klasik hemen her kıyafete yakıştığı gibi erkekler bu saç modeli ile her ortamda beğeni dolu bakışları üzerine toplayabilme imkânına sahip olabilmektedir.

3 numara sac

3 numara saç kestirdikten sonra erkeklerin sürekli olarak saçlarına bakım yapmalıdır. Erkeklerin saçları oldukça hızlı bir şekilde uzadığından dolayı, modelin bozulmaması adına sıklıkla saçların yeniden kestirilmesi önerilmektedir. Aksi takdirde yaklaşık olarak 1 ile 2 hafta içerisinde 3 numara saç kesimi bozulmakta ve erkeklerin istedikleri görüntü de ortadan kalkmaktadır.

3 numara sac 3 numara sac 3 numara sac 3 numara sac 3 numara sac 3 numara sac 3 numara sac 3 numara sac 3 numara sac 3 numara sac

 

2 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...