6 Numara Saç

Yayınlanma Tarihi: 30 Mayıs 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Erkeklerde saçıyla uğraşan ve modayı takip eden bir kesim bulunmaktadır. Bu kesim mevsimlere göre saç modelini değiştirmektedir. Her erkek uzun saç kullanmayı sevmez. Bazıları küçüklüğündeki gibi saçını numaralara göre kestirir. Küçüklüğünde ailesi nasıl saçlarını kestiriyorsa, kendisi de numaralara göre saçını kestirebilir. İlerleyen yaşlarda en çok tercih edilen 6 numara saçtır.

Kısa saç modelleri erkek 6 numara saç favori saçlardan bir tanesidir. 6 numara saç kesimi her erkeğe yakışacak olan bir saç kesimi değildir. Kişinin yüz hatları bu konuda çok büyük önem arz etmektedir. 6 numara saç modelleri, kimi erkeklere gerçekten çok yakışmaktadır. Her erkek Amerikan traşı gibi saç kesimlerini denemeden önce bu saç modelini de aklında geçirmelidir.

6 numara saç kesimi yüz hatlarında belirgin problemler olmayan erkekler için uygundur. Örneğin kulakları kepçe olan bir erkek kulaklarını kapatacak bir saç kesimi tercih eder. Bu erkeğin 6 numara saç tercih etmesi kulaklarının kepçeliğini daha da ortaya çıkarır ve bu saç modeli ona yakışmaz.

6 Numara Saç 1

Aynı durum büyük burnu olan kişiler için de geçerlidir. Büyük burnu olan kişilerin 6 numara saç kesimi tercih etmesi burnunu daha da belli edecektir. Büyük burna sahip erkeklerin saçları ve sakalları ile yüzlerini biraz daha kapatmaları tavsiye edilir.

6 Numara Saç 2

Özellikle düzgün yüz hatlarına sahip kişilerin yüzlerinin güzelliğini ortaya çıkarabilmeleri için 6 numara saç tercih etmeleri önerilir. Biçimli ve kemikli bir yüz, orta büyüklükte bir burun, kepçe olmayan kulaklar ile 6 numara saç mükemmel bir uyum sağlar.

6 Numara Saç 3

6 numara saç konusunda dikkat edilmesine gereken şey nasıl bir tarz seçeceğinizdir. 6 numara gibi kısa saçlar kullanan erkeklerin çoğu sakal kullanmaz. Sakal kişinin bambaşka bir havaya bulunmasına neden olur.

6 Numara Saç 4

6 numara saç pek çok kişinin düşündüğünün aksine spor görünmenizi de şık görünmenizi de sağlar. Bazı erkeklere en çok yakışan saç modeli olduğu göz ardı edilen 6 numara saç, pek çok erkeğin kaçırdığı bir fırsattır. Çünkü kısa saçlı erkekleri kadınlar çok karizmatik bulur.

6 Numara Saç 5 6 Numara Saç 6 6 Numara Saç 7

30 Mayıs 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...