Açık Gelin Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 18 Ekim 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Gelinler, en özel günleri olan düğünlerinde göz kamaştırmak isterler. Gelin için, gelinlik kadar onu tamamlayan saçlarında muhteşem olması gerekir. Güzel bir saç modeli ile gelinin tüm havası değişebilir.  Gelinler düğünden önce kendilerine en uygun gelin saçı modelleri  konusunda araştırma yaparlar. İnternet ile her çeşit gelin başı modellerine ulaşmak çok kolay hale gelmiştir. Bu açık saç gelin başı modelleri  alternatifleri dışında, birçok tamamlayıcı aksesuarlar da bulunmaktadır.  Kısa, uzun, düz, kıvırcık ya da dalgalı saçlar için binlerce gelin saçı modeli vardır.

Geline uygun olan, gelinin kullanacağı aksesuarlar ile tamamlanabilecek tüm saçlar kuaförler ve saç tasarımcıları tarafından rahatlıkla uygulanabilmektedir.  Tüm düğün saç modelleri arasında her gelinin içine sinen bir model mutlaka vardır. Bu gelin saç modelleri açık  ya da kapalı tüm bayanlar için çeşitlilik gösterir. Kapalı hanımlar için türbanlı göz alıcı modellerin çeşitliliği, en az açık saç gelin başı modelleri kadar fazladır.

Açık Gelin Saç Modelleri 3

Bir düğünün en etkileyici kahramanı olan gelinler için, gelin saçı modelleri arasından seçim yapmak bir hayli zordur. O en özel ve en mutlu günde her şey kusursuz olmalıdır. Bu kusursuzluğun başında ilk olarak gelin saçı gelir. Gelinlikle ahenkli bir uyum yakalaması gereken gelin başı seçimi, muntazam bir hassasiyet ister. Bayanların seçim yaptığı açık saç gelin başı modelleri, bunu uygulayabilecek bir saç tasarımcısı ile hayata geçirilebilir. Elbette ki seçilen düğün saç modelleri, hanımların saç yapısına da uygun olmalı ve kuaföre bu konuda danışılarak karar verilmelidir. Çoğu zaman gelinler, kendi saç yapılarına veya yüz yapılarına uygun olmayan gelin saçı modellerini seçerler.

Açık Gelin Saç Modelleri 1
Böyle bir durumda en muhteşem kuaför ya da saç tasarımcısı olunsa bile, istenilen tatminkârlık sağlanamaz. Seçilen saç modeli, en harika şekilde yapılsa bile yakışmaz ya da gelinin genel görünümü ile tam olarak bir bütün oluşturmaz. O zaman da hem motivasyon, hem zaman, hem de emek kaybı yaşanır. Bu sebeple gelin saç modelleri açık veyahut kapalı hanımlar için üzerinde durulması ve araştırılması gereken en önemli konulardandır. O özel günde parlamak isteyen gelinlerin gelinlik seçimi kadar gelin saçı modeli seçimleri üzerinde de aynı derecede özen göstermelidirler.

Açık Gelin Saç Modelleri 2

 

20 Ekim 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...