Açık Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Yayınlanma Tarihi: 11 Ağustos 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Açık kahve saç rengi, popülerliğini kaybetmeyen bir saç rengidir. İlgi çekicidir. Diğer saç renklerine göre daha garantilidir. Ancak bu dikkat çekici olma özelliğini kaybettiğini göstermez.

Açık kahverengi saç, koyu saç renklerinden çok sıkılmış olan kadınlar için bir kaçış kapısı olabilir. Parıltılar herkesin ilk tercihi olmayabilir, sarı saçlar asla tarzınıza uymayabilir veya sizi korkutuyor olabilir. Oldukça doğal görünümlü olan açık kahverengi saçlar kendinizde görmek istediğiniz değişikliği garantili bir şekilde size verecektir. Peki, açık kahve saç rengi kimlere yakışır? Açık kahverengi saç nasıl elde edilir?

Açık Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Saçınızı boyatacağınız rengi seçerken en çok göz önünde bulundurmanız gereken şey ten renginizdir. Açık kahve saç rengi, neredeyse her ten rengi ile uyum sağlar. Bu elbette her tonu için geçerli değildir. Mükemmel bir uyum yakalamak için açık kahve saç rengi katalogu mutlaka incelenmelidir.

Açık Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir 2

Açıktan koyuya pek çok açık kahve saç rengi tonu bulunmaktadır. Pek çok markasının farklı alternatifleri vardır. Bunlardan en popüler açık kahve saç rengi loreal markası çıkışlı olan saç boyalarıdır. Bunun nedeni Türkiye’ye gelen son serisinin yıkandıkça akan ve olası kötü senaryoları kısa zamanda toparlayan boyalar olmasıdır.

Açık Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir 3

Açık kahve saç rengini parıltılı, mat veya küllü pek çok modeli bulunur. Bakır ve kızıl ile karıştırıldığı çeşitleri de vardır. Tüm bunlara karar verdikten sonra güzellik marketlerinden bu boy rengini satın alabilirsiniz. Boya satın alacağınızda kutunun üzerindeki rengin sizi aldatmasına izin vermeyin. Her boya her saçta aynı durmaz. Bunun nedeni saçın zeminin farklı olmasıdır. Bir boya satın alacağınızda boyanın numarasını incelemeli ve araştırmalısınız.

Açık Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir 4 Açık Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir 5

Açık kahve saç rengi evde de elde edilebilir. Pek çok kadın iki saç rengini karıştırarak kendilerine özel saç boyaları elde edebiliyor. Açık kahve saç rengi için koyu bir kahverengi ve sarı tonlarına ihtiyaç duyarsınız. Seçeceğiniz renklerin parıltılı olup olmaması da değişikler yaratır. İsterseniz kızıl veya bakır da ekleyebilirsiniz. Bu karışımı önce küçük bir miktar hazırlayıp saçınızın bir kısmını boyarsanız, kendinizi garantiye alabilirsiniz.

Açık Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir 6 Açık Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir 7 Açık Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir 8

11 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...