Altın Sarısı Saç Nasıl Elde Edilir, Kimlere Yakışır, Saç Boyası Markaları ve Boya Numarası

Yayınlanma Tarihi: 23 Aralık 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Altın sarısı saç, sarı saç sevenlerin mutlaka denemek istediği bir renktir. İstenilen ancak bir türlü tonu tutturulamayan renkler arasında da yer alan bu özel tonu inceledik. İnceleme sonuçlarımıza göz atarak altın sarısı saç renginin size uygun olup olmadığına kadar verebilirsiniz.

Altın Sarısı Saç Nasıl Elde Edilir

Altın sarısı saç bayanların ilgi duyduğu kendilerinde de görmek istedikleri renklerden birisidir. Çoğu bayan bu rengi evde kendisi de boyamak ister ancak ya istediği rengi alamaz ya da rengi kendine yakıştıramaz. Bu tür bir sorunla karşılaşmamak için kuaförlerde öneri alarak bu saç rengini uygulatmanızı tavsiye ederiz. Kuaföre gitmeye vakti olmayan ya da istemeyenlerse altın sarısı saç boya çeşitlerinden birini satın alıp saçlarına uygulayabilir. Bu uygulamadan önce saçlara açma işlemi uygulanması, daha güzel bir sonuç alınmasını sağlar.

Altın Sarısı Saç Kimlere Yakışır

Altın sarısı saç rengi, beyaz tenli ya da açık buğday tenliler için ideal bir saç rengidir. Bu saç rengini ilk defa deneyecekler için saçın tamamını boyamadan önce ombre ya da balyaj şeklinde saçı uygulamayı öneriyoruz. Bu şekilde yakıştırarak kullanan bayanlar ilerleyen dönemlerde saçlarının tamamını altın sarısına boyayabilir. Açık tenli bayanlar kadar mavi, yeşil, ela göz rengine sahip bayanlarda da altın sarısı saç rengi muhteşem duruyor.

Saçlarınızı altın sarısı saç rengine boyadıktan sonra mutlaka hafif de olsa makyaj yapmanız gerekir. Aksi halde çok solgun ve hasta gibi bir görüntünüz olabilir. Buna neden olmamak için saçlarınız ile uyumlu makyajınızı her zaman kullanmanızı tavsiye ederiz. Altın sarısı saç rengi ile günlük olarak mavi-pembe tonlarında hafif makyajın çok durduğunu da belirtmek isteriz.

Altın Sarısı SBoyası Markaları Ve Boya Numaraları

Altın sarısı saç yapımı konusunda yukarıda kuaförleri tercih etmenizi önerdik. Ancak evde bu rengi elde etmek için en ideal altın sarısı saç boya numarası ve boya markasının Koleston 9.3 altın sarısı saç olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu saç boyasını saç açma işleminden sonra uyguladığınızda tam rengini alabilir, yen saç renginiz ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

 

23 Aralık 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...