Aslı Enver Saç Rengi ve Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 11 Şubat 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Oynadığı ilk diziden beri güzelliğini konuşturuyor, oyuncu. Çok genç yaşlarda dizi sektörüne atılan oyuncu gün geçtikçe güzelleşiyor adeta ekran karşısında. Sempatik tavrına uygun saç modelleri ile boy gösteren başarılı oyuncu, güzelliğini nelere borçlu? Her güzel kadın gibi saçına dikkat ettiği görülen güzel oyuncunun saçlarındaki değişikliğin fark edilmemesi mümkün değil. Sempatikliğinin de desteklediği doğal güzelliği, saçlarının rengi doğal mı sorusunu da beraberinde getirmektedir. Aslı Enver’in ten rengine çok yakışan saçları ne renktir?

Aslı Enver Saç Renkleri

Saçlarının rengini ara ara değiştiren güzel oyuncu, genellikle birbirine yakın ve sıcak renkler tercih ediyor. Aslı Enver saç rengi küllü sarıdır. Küllü sarı rengini oldukça tercih eden güzel oyuncu, bu saç renginin bir ton açığını ya da bir ton koyusunu tercih etmeyi seviyor gibi. Saçlarındaki renk değişiklikleri yani saçlarının açıklı-koyulu olması güzel oyuncuyu has özelliklerden biri. Saçında tek bir renk görülmesi nadir durumlardandır.

Aslı Enver Saç Modelleri

Aslı Enver sempatikliği ile öne çıkan bir oyuncu olduğundan Aslı Enver saç modeli denince akla gelmesi gerekenler de doğal saç modelleri olmalıdır. Kavak Yelleri ile tanıştığımız güzel oyuncu dizide kullandığı kahkül ve perçemler ile oldukça dikkat çekmekteydi. Aslı Enver kahkülü çok iyi taşıtabilen ve kahkülü her modele uyarlayabilmiş  bir oyuncudur. Kavak Yelleri Mine saç modeli kahkülle başlamıştır. Dizide de salınık saç modelleri, toplu saç modelleri gibi tüm modellerle kullanılmıştır, kahkül. Ardından perçemli saç modelleri kullanılmış, dizideki yaşı da büyüdükçe kısa saça dönülmüştür. Aslı Enver kısa saç kesimini hem maşalanmış saçlar ile hem de düzleştirilmiş saçlar ile kullanmıştır. Görüldüğü üzere hep doğal görünümlü saçlar kullanan güzel oyuncu makyajını da parıltılar kullanarak yapmamaktadır. Aslı Enver makyajını da sade tutan ve doğal güzelliğini ön plana çıkaran oyunculardandır. Koyu ve dumanlı göz makyajlarını özel gün ve gecelerde, topuz saç modelleri ve iddialı elbiselerle birlikte tercih etmektedir. Kahkül kullanmadığı zamanlarda, öndeki kısa saçlarını toplayarak yüzünü açığa çıkaran saç modelleri de tercih etmiştir.

 asli enver sac asli enver sac asli enver sac asli enver sac asli enver sac asli enver sac asli enver sac asli enver sac asli enver sac asli enver sac asli enver sac asli enver sac asli enver sac

16 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...