At Kuyruğu Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 23 Kasım 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


At kuyruğu saç modeli, saçların tamamının sıkıca bağlanması anlamına gelir. Günlük hayatta bayanların sıkça kullandığı bu saç modeli, özel davetler içinde son derece idealdir. Örgü, krepe ya da büzgüler ile zengileştirebilen at kuyruğu saç modelleri, her yaştan bayanın kullanabileceği şekilde tasarlanabiliyor.

At kuyruğu saç modelleri, uzun ve orta uzunlukta saçlar için ideal modellerdir. Aşağıda son dönemlerin en sevilen at kuyruğu modelleri ve haklarında kısa cümlelere yer verdik.
At kuyruğu saç modelleri, en fazla çeşidi yapılan saç modellerindendir. Önlerden hafif dağınık, aşağıdan ve saç ile tutturularak oluşturulan at kuyruğu saç modeli, günlük olarak kullanılabileceği gibi öğrencilerin okulları içinde son derece idealdir.

Önden hafif bombe verilmiş at kuyruğu modelleri, sadelik ve şıklığı bir arada yaşamak isteyen bayanlar için idealdir. Dalgalı saçlara sahip bayanlarda daha hoş duran bu model, uzun saçlar için yukarıdan, orta uzunlukta saçlar içinse başın arka kısmında olarak yapılabilir.

At Kuyruğu Saç Modelleri 1

Doğal, dalgalı ve uzun saçlar için en ideal saç modelidir yukarıdan at kuyruğu. Özellikle genç bayanların çok sevdiği bu saç modeli, günlük hayatta sevimli bir kurdele ile şekillendirilebilirken, özel davetler için taşlı ve simli aksesuarlar ile zenginleştirilebilir.

Örgülü At Kuyruğu Modelleri

Normal at kuyruğu modellerini severek kullanan bayanlar örgülü at kuyruğu nasıl yapılır sorusunu da sıkça merak ederler. Siz de bu hoş modeli, saç örgüsü ile daha farklı bir tasarıma dönüştürmek isteyenlerdenseniz, aşağıdaki örnek modellerimize göz atabilirsiniz.
Yukarıdan yapılan at kuyruğu modellerinde saç örgülerine sıkça rastlanılır. Saçın iki yanından getirilip arka kısımda kuyruk bölümünde birleştirilen örgüler ile tasralanan aşağıdaki saç modeli, rahat ve doğal bir görünüm isteyenler için ideal bir seçenek olabilir.

At Kuyruğu Saç Modelleri 2

At kuyruğu saç modellerinde sıkça karşımıza çıkan bir diğer örgülü model ise, düz olarak toplanan kuyruk içinde yer verilen örgülerdir. İnceli kalınlı ve farklı şekillerde yapılan bu örgüler, saçın sadeliğini zarif bir şekilde süslüyor.

At Kuyruğu Saç Modelleri 3

Yukarıdan toplanan sıkı bir at kuyruğuna uygulanan farklı örgü teknikleri, şık bir saç modelini de beraberinde getirebilir. Günlük olarakda kullanımı uygun olan bu saç modelleri, özel davetler için uygulanırken ince örgüler ya da farklı saç aksesuarları kullanılarak daha özel bir model oluşturulabilir.

At Kuyruğu Saç Modelleri 4

Balık sırtı örgüsü ile birlikte uygulanan at kuyruğu modelleri, hem şık hem de rahat olmak isteyen bayanların sıkça uyguladığı modellerdir. Gidilecek olan mekan ve kıyafete göre tasaralanabilen bu modeller, uzun ve orta boy saçlarda rahatlıkla uygulanabilir.

23 Kasım 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...