Babyliss Saç Maşası

Yayınlanma Tarihi: 13 Temmuz 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Saçlarını kıvırcık ya da bukleli yapmak isteyenler babyliss c1100e curl secret tam otomatik iyonik saç maşası ile bu isteklerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Profesyonel sonuçlar elde edebileceğiniz babyliss pro miracurl saç maşası kişisel kullanıma uygun olup, hızlı ve güçlü saç şekilleri oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Bu saç maşası sayesinde dengeli ve simetrik bukleler yapabilmeniz mümkündür.

Saçınızı zahmetsiz bir şekilde biçimlendirebileceğiniz babyliss 25mm saç maşası özel mekanizması sayesinde saçları maşaya sarma işlemine son vermektedir. Saçınızı saniyeler içerisinde sararak ısıtan özel mekanizmasıyla, standart maşalara göre çok daha kısa bir süre içerisinde saçınızı şekillendirme işleminizi tamamlamanızı sağlamaktadır.

Mükemmel bukleler elde edebilmeniz için özel olarak tasarlanan babyliss saç maşası içerisinde sağ el, sol el ve de otomatik seçenekler yer alır. Bu sayede kontrollü ve standart bukleler elde edebilirsiniz. Sesli uyarı sistemine sahip saç maşası babyliss buklenizin nasıl görüneceğine sizin karar vermenizi sağlamaktadır. İstediğiniz kalıcılığa ulaştığında duyacağınız sinyal sesi, buklenin hazır olduğunun habercisidir.

Babyliss Saç Maşası 1

Başka maşalar kullanmanıza gerek olmadan istediğiniz boyutlarda bukleler elde edebilirsiniz. Özel plakaları sayesinde babyliss saça zarar vermemektedir. Ayrıca saçın yanma riskini de ortadan kaldırmaktadır. Bu nedenle güven içerisinde kullanılabilir. Klasik maşalar gibi cilde zarar vermediğinden, kullanıcıların beğenisini toplamıştır.

Babyliss Saç Maşası 2

Babyliss saç maşasını kullanacağınız zaman saçlarınızın ıslak olmamasına dikkat edin. Taranmış saçlarınıza uygulayacağınız babyliss cihazının fişini prize takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Saç tipiniz doğrultusunda ısıyı seçerek istediğiniz gibi bukleler elde edebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz saç tutamınızın 3 cm’i geçememesine özen gösteriniz. Düşük olan ısıdan ihtiyacınıza göre yüksek ısılara doğru geçişler yapabilirsiniz Saçlarınız hassas ve ince telliyse 190, normalse 210 ve kalınsa 230 dereceyi seçebilirsiniz. Bukle yön kontrol düğmesi ile bütün buklelerinizin aynı ya da ters olmasını sağlayabilir, istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Babyliss Saç Maşası 3 Babyliss Saç Maşası 4

13 Temmuz 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...