Bal Kahve Saç Rengi Hakkında Bilmek İstedikleriniz: Tüm Bal Rengi Saç Renkleri Ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 4 Kasım 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Son yılların en popüler saç renklerinden birisi olan bal köpüğü kahve saç rengi kumrala yakın açık kahve saç üzerine bal rengi ışıltıları olan bir renktir. Saçlara parlak ve ipeksi bir görünüm kazandıran bu renk doğal görünümü ile de bayanların çok hoşuna gitmektedir. Bildiğiniz gibi kahve ve bal köpüğü saç rengi yıllardır saç trendleri arasında bulunmaktadır. Bu iki rengin harmanlanması ile ortaya çıkan kahve bal köpüğü saç rengi harika görünümü ile dikkat çekmektedir.

Kahve Bal Köpüğü Saç Rengi

Siz de saçlarınızda bu harika rengi denemek isterseniz öncelikle, bal kahve saç rengi kimlere yakışır bunu bilmelisiniz. Esmer ve buğday tenli bayanlara en çok yakışan saç renkleri arasında bal kahve saç rengi ilk sıralarda yer almaktadır. Açık bal kahve tonları da beyaz tenli bayanlara yakıştığı için bu saç renginin herkeste güzel duracağını söyleyebiliriz. Burada önemli olan bal kahve saç renginin doğru tonunu seçebilmek.

Bal Kahve Saç Rengi Loreal

Saçlarınızı evde kendiniz boyayacaksanız bal köpüğü ışıltılı kahve saç rengi için Loreal Casting 7.30 numaralı bal köpüğü saç boyasının yarısı ile Koleston 9.3 altın sarısı boyasının yarısını karıştırın. Daha sonra bu karışımın içine bir şişe %9 oksidan ilave ederek saç boyasını hazırlayın. Bu boya ile saçlarınızı uçlardan dibe doğru boyayın ve sonrasında bal kahve saçlarınızın tadını çıkarın.

Bal Kahve Saç Rengi Koleston

Saçlarınızı evde bal kahve saç rengine boyamak istediğinizde doğru bal kahve saç rengi numarası seçmeye dikkat etmelisiniz. Saçlarınız kumral ya da açık kahverengi ise Koleston 9.3 numaralı altın sarısı saç boyası ile Palette 8.65 kahve köpüğü saç boyasının %30’unu karıştırdıktan sonra bunun içine %9 oksidan karıştırarak bal kahve saç boyası hazırlayabilirsiniz.

Açık Bal Kahve Saç Rengi

Bal kahve saç renginin birçok farlı tonu bulunduğunu söylemiştik. Bunlardan koyu bal kahve tonu esmer ve buğday tenli bayanlar için idealdir. Beyaz tenli bayanlara ise açık bal kahve saç rengi ayrı bir hava katacaktır. Saçlarını boyamak isteyenler arzu ettikleri saç rengini elde edebilmek için bal kahve saç rengi nasıl elde edilir bunu bilmeleri gerekir.

Bal Kahve Saç Rengi Esmerde

Esmerlere de bal kahve saç rengi çok yakışmaktadır. Esmer bayanlar çikolata kahve saç rengi üzerine bal kahve balyaj yaptırarak saçlarındaki parlak ışıltılarla göz kamaştırabilirler. Bunun yerine saç aralarına ve uçlara bal kahve renginde ombre de yaptırılabilir. Her iki şekilde de esmer bayanlar ışıltılı ve harika görünen saçlara sahip olabilirler.

 4 Kasım 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...