Bal Köpüğü Saç Rengi Hakkında Tüm Bilmek İstedikleriniz

Yayınlanma Tarihi: 20 Ekim 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Bal köpüğü rengi saç, uzun süredir bayanlar tarafından beğenilerek kullanılan saç renkleridir. En temel saç renklerinden olması, hemen hemen her saç modeli ve her renk tene uyumlu olması, bu rengin tercih edilmesini sağlamıştır. Adını sıkça duyduğumuz bal köpüğü saç rengi ve hakkında merak edilenleri yazımızda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu hoş saç rengini kullanmayı düşünüyorsanız, mutlaka önerilerimizi aklınızda bulundurun.

Bal köpüğü saç rengi uygulanan saça göre ton ton değişir. Bal köpüğü saç rengi, kendi arasında da tonlara ayrılır. Bu tonları, bal köpüğü saç rengi kataloğu ile inceleyebilirsiniz. Ten renginize ve saç modelinize göre en uygun bal köpüğü saç tonunu uygulayabilirsiniz.

Bal köpüğü saç rengi ile ilgili merak edilenlerin başında bal köpüğü saç rengi kimlere yakışır sorusu gelir. Bu özel renk, genç ve orta yaşlı bayanlarda çok hoş duruyor. Orta ya da uzun boyda katlı saç kesimleri ile uyumlu bir renk tonudur. Bal köpüğü rengi her mevsim kullanılabilir.


Bazı renk tonları için geçerli olan kışlık ya da yazlık saç rengi tonu nitelemesi bal köpüğü için geçerli değildir. Merak edilen bir diğer soru olan bal köpüğü saç rengi hangi tene gider, sorusuna ise buğday tenli bayanlar cevabını verebiliriz. Ünlü güzellerde de gördüğümüz bal köpüğü saç rengi açık ve koyu buğday tenlere uyumludur.


Bal köpüğü rengi kuaförlerde çok basit bir şekilde elde edilebilir. Ancak saçlarını kendisi evde boyayan bayanlar da bu özel renk tonunu kendileri elde edebilir. Evde bal köpüğü saç rengi elde etmek için kaliteli markaların saç boyalarından yararlanmanızı öneririz.


Saçlarınız açık renk tonlarında ise bal köpüğü rengi uygulamak daha kolay olacaktır. Koyu renk saç tonlarına bal köpüğü rengi uygulamak için ilk olarak saç açma işlemi uygulanması daha sonra boya yapılması gerekir. Bal köpüğünün tam tonunun oturması için saçlara 2-3 kere uygulanması gerekir. 2-3 uygulama sonrasında istediğiniz yoğunlukta bal köpüğü saçlara sahip olabilirsiniz.


20 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...