Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır

Yayınlanma Tarihi: 12 Haziran 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Türk bayanları, saçları için en çok kahverengi tonlarını kullanmaktadır. Bu kahverenginin birçok tonu olmakla birlikte, karışım yapılarak da güzel renkler elde edilebilmektedir.

Soğuk kahve, ışıltılı kahve, bal kahve, tarçın veya bakır karışımı kahve ve balköpüğü kahve gibi tonları elde etmek mümkündür. En soft ve en doğal duran saç renklerinden biri de şüphesiz bal köpüğü saç rengi Bu saç rengi açık kahve üzerine yapılan ışıltılı bir ton olmakla beraber doğal bir sarıya yakınlık sağlayan renge hakimdir.

Bal köpüğü saç rengi kataloğu içerisinde kahve sarının her tonu ile ışıltı katılarak istenilen bal köpüğü rengi elde edilebilmektedir. Bazı boya markalarında katalogdakinden daha koyu renk çıkabilmektedir. Bunun için her zaman beğenmiş olduğunuzdan bir ton daha açık rengi seçmenizde fayda vardır. Böylece istenilen ışıltılı havayı da katabilirsiniz.

Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır 1

Genellikle beyaz ve açık tenliler bal köpüğü saç renklerini kullanmaktadır. Bal köpüğü saç rengi hangi tene gider sorusuna en iyi cevap buğday ten ile Bu ton hem bu tene sahip bayanlara yakışmakta hem de gerçekten yüz güzelliklerini daha net bir şekilde ortaya çıkarmaktadır.

Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır 2

Bal Köpüğü Saç Rengi Olan Türk Ünlüler

En iyi bal köpüğü rengini taşıyan ünlülerden birisi de şüphesiz Çağla Şikel’dir. Çoğu bayan dizi ve sunum yaptığı programlarda izlediği kadarıyla, kuaföre gidip “Çağla Şikel’in saç renginden istiyorum.” dediği olmuştur. Bunun yanı sıra Hadise de yine bal köpüğün de rengi tonlarını kullanan ünlülerimiz arasındadır. Son zamanların genç dizi oyuncusu Serenay Sarıkaya da yine bal köpüğü tonlarını kullananlar arasındadır. Oyunculuğu ile “Hürrem Sultan” dizisinin Hürrem’i Meryem Uzerli de bal köpüğü tonlarında olan saçları ile en iyi tanınan oyunculardan birisidir. Bu moda zaten ilk olarak Meryem Uzerli ile başladı ve hala devam etmektedir.

Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır 3 Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır 4 Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır 5 Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır 6 Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır 7

12 Haziran 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...