Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Aralık 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Kadınlar sık sık saç rengini değiştirmeye bayılırlar. Fakat bazı renkler vardır ki, onlardan bir türlü vazgeçemez başka renkler boyatsa dahi yine aynı renge dönerler. İşte balköpüğü de kadınlar için böyle bir renktir. Ne tam anlamıyla sarı ne de tam anlamıyla kahverengi bir saç, ikisinin arası olup sarıya daha yakın ve ışıltılı bir renktir. Özellikle yazın enerjisini en iyi şekilde yansıtmasının yanı sıra güneşin parıltısını saçlarınızda hissedebilirsiniz. Dolayısı ile balköpüğü saç renkleri ve modelleri hemen her kadına yakıştığı gibi aynı zamanda başka bir havaya bürünmelerine de yardımcı olur.

Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri 1

Balköpüğü Saç Rengi Hangi Tene Gider?

Günümüzde birçok kadın saçlarını evde kendisi boyuyor. Ten renk boyamalarda pek bir sıkıntı olmasa da teknik isteyen boyamalarda zaman zaman hayal kırıklıkları olabiliyor. İşte balköpüğü de böyle bir renktir. Yani balköpüğü saç rengi nasıl elde edilir? Sorusunun cevabı aslında bu açıklamada gizlidir. Bazı durumlarda işi profesyonellere bırakmak gerekir ve güvendiğiniz birine saçlarınızı emanet etmeniz halinde çıkacak sonuçtan emin olursunuz.

Balköpüğü Saç Rengi Hangi Tene Gider?

Bütün ayrıntıların dışında en önemli etkenlerden biri de ten renginizdir? Peki, balköpüğü renginin en çok yakıştığı cilt tonları hangileridir biliyor musunuz? Çünkü saçınız rengi ile teninizin rengi bir ahenk içinde olduğunda aynada göreceğiniz remi daha çok beğenirsiniz. Bu nedenle bu cilt tonları açık tenliler, buğday tenliler, aşırı bronz olmaması şartıyla kısmen esmerler için uygun sayılabilir. Yani bu tonlardaki cilt rengine sahip kadınlarda balköpüğü saç rengi bir başka durur ve çok daha güzel parlar.

Balköpüğü Saç Rengi Hangi Tene Gider? 1

Bal rengi saç hemen her kadının beğenisini kazanan bir renktir. Hem soft hem de kullanışlı bir renk olmasının yanı sıra hemen her cilt rengine de uyum sağladığından kadınlar rahatlıkla bu tonları tercih edebilirler. Hal böyleyken de kuaförünüzle konuşarak sizin için en doğru rengi belirleyebilir ve çok istediğiniz bal rengindeki saçlarınıza zahmetsizce kavuşabilirsiniz. Göreceksiniz ki, bu renk saçlar güneşte bir başka ışıldayıp herkesi saçlarınıza hayran bıraktıracak. Tabi saçlarınıza sıklıkla bakım yapmayı da ihmal etmemelisiniz.

Balköpüğü Saç Rengi Hangi Tene Gider? 2

Balköpüğü Saç Rengi Hangi Tene Gider? 4

Balköpüğü Saç Rengi Hangi Tene Gider? 3

10 Aralık 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...