Bayrama Özel Saç Modelleri İle Yapılışları! Bayram İçin Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Kasım 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Bayram gibi özel bir günde kadın ya da erkek herkes saçlarına ayrı bir özen gösterir. Bu tür özel günlerde yapılacak saç modelleri oldukça önemlidir. Bir düğüne ya da özel bir davete giderken nasıl ki dikkat çekici modeller uygulanıyorsa bayramda da uygulanacak farklı saç modelleri bulunmaktadır. Giyilen şık kıyafetlere uygun bayram saç modelleri hakkındaki bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bayram İçin Kolay Saç Modelleri

Bayram gezmesine gidecekseniz ya da evinize ziyarete misafirler gelecekse tıpkı kıyafetiniz gibi saçlarınıza da özen göstermelisiniz. Bayram için tercih edilen saç modelleri kolay yapılan, güzel tasarımlar olmalıdır. Bayram için bayan, erkek ve çocuklara özel kolay saç modelleri bulunmaktadır. Bu modeller hakkında bilgi sahibi olduğunuzda bayramda saçlarınızı kolay bir şekilde yapmanız mümkün.

Bayram için Saç Modelleri ve Yapılışları

Bayramda bayanların daha fazla telaşı olduğundan bayram için saç modelleri kadın konusu oldukça önemlidir. Eğer saçlarınız uzun ise havalı bir at kuyruğu ya da dağınık topuz yaparak kısa sürede saçlarınıza çok güzel modeller uygulayabilirsiniz. Orta boy saçlarınız varsa yarım topuz modelleri de bayram için oldukça uygundur. Kısa saçlı bayanlar da saçlarına ıslak ya da dağınık bir görünüm vererek bayrama özel farklı saç stilleri oluşturabilirler.

Bayram için Saç Örgü Modelleri

Kız çocuklarını giydirmek ve süslemek bayramda ayrı bir önem taşır. Bayram için saç modelleri kız çocuğu dediğimizde ilk aklımıza gelenler saç örgüsü modelleri olmaktadır. İkili normal saç örgüsü gibi sevimli saç modellerinin yanı sıra saçların ön ve yanları örülerek geri kalanların bırakıldığı saç örgüleri de küçük kızlara çok yakışacaktır. Yetişkin bayanlar da bayramda saçlarını örmek isterlerse balık sırtı ya da hollanda saç örgüsü gibi kolay ve farklı örgü modellerini tercih edebilirler.

Bayram için Saç Modelleri Erkek

Bayramda erkeklerde göze hoş görünmek isteyeceklerinden bayram için saç modelleri erkek konusunda da bilgilendirme yapalım. Beyler saç kesimlerine uygun farklı tarama yöntemleri uygulayabilirler. Saçlara fön çekilerek dalgalı bir görünüm verilip hafifçe kabartılabilir. İsteyen beyler saçlarını düzleştirerek alınlarına doğru dökümlü olarak tarayabilirler. Bu arada bayram için saç modelleri erkek çocuğu için de güzel seçenekler mevcuttur. Biraz saç köpüğü yardımı ile geniş dişli bir tarak ile saçlar yana ya da geriye doğru taranabilir. Saçların ön tarafı uzun ise bunlar havaya dikilerek küçük beylere sevimli bir görünüm de verilebilir.

 10 Kasım 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...