Beyaz Saç Boyası

Yayınlanma Tarihi: 18 Mayıs 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Beyaz saç boyası, son yıllarda çeşitlenen saç boyalarının arasında yerini almış bir saç boyasıdır. Pek çok kişi daha canlı ve daha parlak renklere yoğunlaşırken, kimilerinin dikkatini soluk ve beyaz rengi çekebilmektedir. Uygun tonuna uygun bir ten rengi bulunabilirse, mükemmel bir uyumla yakalanan cool görüntü diğer renklerle elde edilemeyecek kadar güzeldir. Beyaz renk saç boyası, diğer saç boyalarına göre çok daha zor bulunmaktadır. Beyaz saç boyası markaları nelerdir? Beyaz saç boyası kodu nedir?

Pek çok dizi ve film ile dikkat çekmeyi başarmış olan beyaz saç rengi, pek çok kadın tarafından oldukça cesur bulunan bir saç rengidir. Kanı deli akan veya bu saç renginin asil duruşunu görebilen kadınların aklına gelen ilk soru ‘Beyaz saç boyası var mı?’ olur. Beyaz saç boyası birkaç marka tarafından üretilmektedir. Diğer saç renklerine nazaran çok daha zor bulunur.

Beyaz saç rengi, pek çok güzellik markasının bulunduğu güzellik marketlerinde yer almaz. En popüler olan saç boyası markalarında bu rengi bulmak zordur. Haliyle diğer pek çok saç rengi gibi kodu bulunmamaktadır.

Beyaz Saç Boyası 1

Beyaz saç rengi, kuaförlerde elde edilebilen bir saç rengidir. Bu saç renginin de birkaç tonunun bulunması ve size uygun olanın seçilmesi kuaförler sayesinde kolaylaşır. Kimi gri tonlar çok açılarak kirli bir beyaz rengine dönüştürülebilir. Bu renk sayesinde saç sanki kendi beyazlamış gibi bir illüzyon yaratılabilmektedir. Bunun yanı sıra birkaç sarı rengi çok fazla açılarak, yine doğal bir beyaz saç rengi elde edilebilir. Bu renkleri kuaförde elde etmek çok kolaydır. Beyaz rengi elde etmek bu renkleri elde etmeye göre çok çok daha zordur. Beyaz rengi elde edebilmek için saç renginin platine kadar açılması gerekmektedir. Bir anda gerçekleşemeyecek olan bu işlemler mutlaka güvenilen bir kuaför tarafından gerçekleştirilmelidir.

Beyaz Saç Boyası 2 Beyaz Saç Boyası 3

Kuaföre para vermek istemeyen kadınlar, saç boyama işlemi daha önce birkaç kez denemiş olmalılardır. Manic panic markasına ait olan bir saç boyası beyaz denebilecek bir rengi elde edebilmektedir. Virgin Snow olarak geçen bu saç rengi, boya değil tonlandırıcı olarak geçmektedir.

Beyaz Saç Boyası 4 Beyaz Saç Boyası 5 Beyaz Saç Boyası 6 Beyaz Saç Boyası 7

18 Mayıs 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...