Bitter Çikolata Saç Rengi

Yayınlanma Tarihi: 20 Haziran 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Bitter çikolata kahve saç rengi son yıllarda oldukça trend olan saç renkleri arasında yer almaktadır. Kullanım olarak çabuk akmayan ve daha asil bir görünüm kazanılmasını sağlayan bitter çikolata rengi pek çok kadın tarafından severek kullanılmaktadır. Bitter çikolata renk hem uygulanması sırasında saçı yıpratmaması ve kolay elde edilebilir bir renk olmasından dolayı hem kuaförler hem de bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Özellikle kendi öz rengi kumral ya da kahve olan kadınlar bitter çikolata rengi saç boyası alarak kendileri de evde saçlarını kolaylıkla boyayabilirler. Saçları yıpranmış, kızıl, siyah ya da sarı olan kişilerin ise mutlaka bu renk için uzman bir kuaföre gitmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde renk düzün bir şekilde elde edilemeyeceği gibi saçı daha da yıpratacaktır.

Bitter Kahve Rengi Kimler Kullanmalı?

Bitter çikolata saç rengi kimlere yakışır? Bu renk buğday tenli ve buğdaydan koyuya her renk tipindeki kadına yakışmaktadır. Çok beyaz tenli kadınlarda bitter çikolata saç rengi çok albenili durmamaktadır. Buğday tenli kadınlar hiç düşünmeden bitter çikolata rengini saçlarında tercih edebilirler. Üstelik mavi siyah, kızıl ya da platin gibi çok baskın bir renk olmadığından dolayı da bu rengin kullanımı oldukça kolaydır. İstenildiği zaman saçı yıpratmadan bitter saç renginden başka bir renge geçiş yapılabilir.

Bitter Çikolata Saç Rengi 1 Bitter Çikolata Saç Rengi 2

Son yılların modası olan bitter çikolata saç rengi pek çok ünlü tarafından da kullanılmaktadır. Adriana lima, Bella Hadid, Kim Kardashian, Selena Gomez,Kendall Jenner, Mia Kunis bitter çikolata saç rengi olan ünlüler arasında yer alan isimlerden yalnızca bir kaçıdır. Medyanın en gözde isimlerinin kullandığı bitter çikolata kahve istenirse evde istenirse uzman bir kuaförde elde edilebilir. Diğer renkler gibi çok çabuk akmayan bir renk olduğu içinde uzun süreli kullanıma uygundur.

Bitter Çikolata Saç Rengi 3 Bitter Çikolata Saç Rengi 4 Bitter Çikolata Saç Rengi 5

20 Haziran 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...