Braun Saç Maşası

Yayınlanma Tarihi: 14 Temmuz 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Kadınlar için saçların pürüzsüz ve parlak görünmesi oldukça önemlidir. Saçı yaparken parlak ve pürüzsüz bir şekilde şekillendiren braun satin hair 7 colour / ec2 saç bukle maşası 32mm sahip olduğu özellikleriyle büyük beğeni toplamaktadır. Seramik kaplama özelliği sayesinde saçı yakmayan saç maşası braun 135 derece ile 185 dereceleri arasında ayarlayabileceğiniz ısı ayarlarına sahiptir. 185 dereceye kadar ısı kontrol özelliği bulunması, ürünün saçınıza ne kadar önem verdiğinin kanıtıdır. 60 saniye gibi kısa bir süre içerisinde ısınan braun ec1 saç maşası aşırı ısınma durumunda otomatik bir duruşa sahiptir. Bu nedenle saçınız hiçbir zaman yanmaz ya da zarar görmez. Hangi sıcaklık derecesi size uygunsa, sıcaklık ayarınızı o seviyeye getirebilirsiniz.

Braun Satin Hair 7 colour / ec2 bukle maşasıyla saçınızı milyonlarca aktif iyon yağmuruna tutabilirsiniz. Statiği ortadan kaldıran iyonlar sayesinde daha parlak ve düzgün saçlara sahip olursunuz. Yeşil iyon püskürtücüleri sayesinde saçınıza bukleler yaparken, havada bulunan nem parçalarının saça çekilmesi amacıyla saça milyonlarca saten iyonu bırakılmaktadır. Böylece kusursuz ve canlı saç görünümüne sahip olabilirsiniz.

Braun Saç Maşası 1

Saçların her bir telini saran saten iyonlar, çok sıcak havalarda saçın kaybetmiş olduğu nemin geri kazanılmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede saçın nem dengesi de korunmaktadır. Sağlıklı bir saç için nem dengesinin oldukça önemli olduğu düşünüldüğünde, ürünün sağlamış olduğu fayda hiç de azımsanacak düzeyde değildir. Tamamen seramik olan ve saçta daha kolay bir ilerleme sağlayan saç maşası, nano düzeyde kayıcı plakaya sahiptir.

Braun Saç Maşası 2

Gelişmiş özellikleriyle diğer saç maşalarından ayrılan braun saç maşası fiyatları oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Saçınızın sağlığını ve güzel görünümünü göz önüne alarak düşünürseniz, verdiğiniz paraya değecektir. Braun saç maşası sayesinde, saçlarınız olduğundan daha parlak ve güzel görünebilir. Sağlıklı saç kıvırma ve bukleler için braun saç maşasını tercih edebilirsiniz.

Braun Saç Maşası 3 Braun Saç Maşası 4

14 Temmuz 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...