Brezilya Fönü Fiyatı

Yayınlanma Tarihi: 13 Temmuz 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Bayanlar yaptırdığı gibi erkekler de yaptırmaktadır. Brezilya fönü erkek fiyatı ve bayan fiyatı tabi ki arasında saç durumuna göre değişiklik bulunmaktadır. Kesin olarak brezilya fönü ne kadar fiyatı diye bir sabit miktar verilemez elbette. O yüzden belirlenmekte olan kriterler her şey dahil içerisinde bakım kiti, serum gibi malzemelerin yanı sıra kaliteli bir şekilde yapımının brezilya fönü fiyatı 2017 yaklaşık 200 TL’den başlayıp 400 TL’ye kadar varmaktadır. İçerisinde kaliteyi arttırma adına kullanılan malzemeler elbette fiyat içerisinde olmasıyla birlikte kesinlikle bulunmakta olan şeylerdir.

Brezilya Fönünün Avantajları Nelerdir?

Brezilya fönünün normal görüntü açısından bir avantajı olduğu gibi, kimyasal olan bir işlemin sonrasın da yoğun bir şekilde zarar görüp yıpranan saçları tedavi etmede de kullanılır. Brezilya fönü fiyatı nedir diye sorulduğunda o yüzden duruma göre değişebilir denilebilir. İyi bir görüntü için yaptıranlar ise zor şekil almakta olan ve kabarık durumda olan saçlara bakımlı bir şekilde düz ve parlak hale getirmektedir. Bakıldığı zaman çoğu hanımlar zamandan tasarruf edilmesi adına da sıkça kullanılmaktadır. Son avantajı olarak sürekli fön çekimine gerek duyulmadığı için saçları daha az hasar içerisinde bırakıp sağlık bir şekilde uzamasına etki eder.

Yapım Süresi Ve Yapıldıktan Sonraki Kalıcılığı Ne Kadardır?

Yaklaşık olarak saç tipine göre 1 ya da 2 saat içerisinde uygulanmakta olan bir işlemi vardır. Kalıcılığı da aynı saç tipine göre 5 ila 6 ay arasında kalıcılık sağlamaktadır.

Brezilya Fönü Fiyatı 1

Brezilya Fönü Saça Zarar Verir Mi?

Saça zarar vermesinden ziyade tam tersine güzel görünüm sağlamasıyla birlikte saçı da bir o kadar besleyen bir föndür. Saç yapım sırasında aşırı bir şekilde ısı verilmediği takdirde saçı da yakmaz ve zarar da vermez.

Brezilya Fönü Fiyatı 2 Brezilya Fönü Fiyatı 3

16 Temmuz 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...