Bronde Saç Rengi Numarası, Nasıl Elde Edilir, Kimlere Yakışır?

Yayınlanma Tarihi: 4 Aralık 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Saçlarınızda yeni bir renk kullanmak istiyor ancak karar veremiyorsanız, size bir önerimiz var… Aradığınız ve sizi kusursuz bir güzelliğe kavuşturacak olan renk belki de son dönemlerin beğenilen rengi olan bronde saç rengidir. Adını sıkça duymaya başladığınız bu rengi tam olarak bilmiyorsanız, gelin birlikte inceleyelim…

Bronde Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Bronde saç rengi sarı ve kumral renklerin karışımından elde edilen bir renktir. Bu rengi evde elde etmek biraz zor olabilir. Ancak kuaförde istediğiniz tonunu uygulatabilirsiniz. Ünlü bayanlar arasında da hızla yükselişe geçen bu saç rengini, bu kadar popüler yapan hem koyu, hem açık ten renkleri ile uyumlu olmasıdır. Bronde her ne kadar sarı ve kumral tonlarında olsa da koyu buğday tenlilerde bile çok hoş görünebilir.

Bronde saç rengini sarıdan daha koyu bir renk tonuna geçişte ya da koyu renk saçlardan daha açık renk tonlarına geçişte kullanabilirsiniz. Saçlarınıza birden bire çok zıt renk uygulamamak için bronde tonlarını uygulamanız son derece akıllıca bir seçim olacaktır.

Bronde Saç Rengi Numarası Nedir

Bronde saç rengini kuaförünüzde rahatça uygulatabilirsiniz. Ancak kuaförünüze gitmeden evde de bu rengi uygulamak mümkün. Ünlü güzellerin tercih ettiği bir saç rengi olmasından dolayı çok sayıda boya markasının da renk kataloğunda yer alan bronde saç boyası numarası her marka için farklıdır. Bronde saç rengi Loreal markası ile daha fazla bilinen bir renktir. Sarı-kumral bu hoş rengi saçlarına yakıştıran ünlülerden olan Blake Lively saç rengi numarası da Loreal bronde saç rengidir. Siz de ünlü güzelin saç rengini elde etmek için Loreal brondeyi kullanabilirsiniz.

Bronde Saç Rengi Kimlere Yakışır

Bronde saç rengi ne çok koyu ne de çok açık bir saç rengidir. Tam bal rengi olarak da nitelendirilebilen bu hoş ton her cilt tonuna uyum sağlar. Koyu renk gözlerde ya da renkli gözlerde aynı etkiyi yaratır. Saçların doğal koyuluğuna göre açık bal ya da koyu bal renginde saçlara girer. Diğer boyalarda olduğu gibi bronde de saç parlaklığı ve boya renginin canlılığının korunması için boyalı saçlara özel bakım ve şampuan ürünlerinin kullanılması gerekir.

 4 Aralık 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...