Çağatay Ulusoy Saç Rengi ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 2 Mart 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Best Model yarışması ile adını duyuran Çağatay Ulusoy, daha sonra pek çok dizi ve film projesinde yer alarak Türkiye’nin beğenisi kazandı. Cinsiyet ayırt etmeksizin göz kamaştırabilen Çağatay Ulusoy, her projede farklı bir stille göz önüne çıkmaktadır. Çağatay Ulusoy saç modeli değişse de yakışıklılığı değişmemektedir.

Çağatay Ulusoy Saç Renkleri

Çağatay Ulusoy pek çok yakışıklılık algısını yerler bir etmiştir. Çünkü sarışın değildir. Sarışın olmadan da pek çok insanı kendisine hayran bırakmıştır. Çağatay Ulusoy’un kendi saç rengi koyu kahverengidir ancak bu zaman içerisinde değişmiştir. Adını Feriha Koydum dizisinde bu saçları ile rol almaktayken, Medcezir dizisinde saçlarının renginin daha açık olduğu gözlerden kaçmamaktadır. Bu dizi için saçlarının rengi açılmıştır.

Çağatay Ulusoy Saç Modelleri

Ekranların karşısında yer aldığı günden beri Çağatay Ulusoy saç stili yakından takip edilmektedir. Çağatay Ulusoy saç kesimi her seferinde ses getirmiştir. Adını Feriha Koydum dizisinde üniversiteli bir çocuk rolünde olan yakışıklı oyuncu sakalsız ve dağınık biraz uzun saçlarıyla ön plana çıkmıştı.

Çağatay Ulusoy Saç Rengi ve Modelleri 1

Çağatay Ulusoy medcezir stilinde öne çarpan saç renginin birkaç ton açılmış olması ve saçlarının uzatılmış olmasıydı. Uzamış olan saçları doğal bir şekilde arkaya yatırılarak kullanıldı.

Çağatay Ulusoy Saç Rengi ve Modelleri 2

Saç stilinde en vurucu değişikliklerinden biri ise hiç şüphesiz Delibal sinema filmindeki saçlarında görülmektedir. Çağatay Ulusoy delibal saç modelinde uzun ve dalgalı saçlar ile ortaya çıkan Çağatay Ulusoy, filmdeki tarzını tam olarak ortaya koyabilmiştir. Filmdeki düğün sahnesinde saçlarını toplayarak yaptığı modeller pek çok kızın kalbini yerinden oynatmayı başarabilmiştir.

Çağatay Ulusoy Saç Rengi ve Modelleri 3

Sıklıkla saç ve sakal tıraşı değişen Çağatay Ulusoy’un en çok ses getiren saç modeli ise son dizisindeki saç modelidir. Çağatay Ulusoy yeni saç modelinde uzun saçları yerini üç numaraya vurulmuş saçlara bırakmıştır. Çağatay Ulusoy saç modeli 2016 yılında ve uzun süre akıllarda bu şekilde kalacaktır. İçerde dizisindeki rolü için ortaya çıkan bu saç modelini ona yakıştırmayan insan bulunmamaktadır. Bu saç modelinin onda bu kadar parlamasının sebebi uzun süre uzun saç kullandıktan sonra bir anda saçını üçe vurdurması ve kirli sakal bırakmış olmasıdır.

Çağatay Ulusoy Saç Rengi ve Modelleri 4 Çağatay Ulusoy Saç Rengi ve Modelleri 5 Çağatay Ulusoy Saç Rengi ve Modelleri 6 Çağatay Ulusoy Saç Rengi ve Modelleri 7

2 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...