Çağla Şikel Saç Rengi

Yayınlanma Tarihi: 16 Aralık 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Genç kızların örnek olarak gördükleri ünlü güzellerden biri de Çağla Şikel’dir. Yaptığı başarılı işler, iyi bir anne olmasının yanında güzel saçları ile de adından söz ettiren Şikel, yıllar içinde farklı çok sayıda saç rengi kullanmıştır. Koyu renk cilde sahip ünlü güzel, cilt rengi tonuna uygun açık renkleri tercih ederek bu alanda renk seçimi konusunda zorluk yaşayan bayanlara öncü olmuştur. Koyu cilt tonuna rağmen en açık saç rengini bile kullanan Çağla Şikel’in saç rengi nasıl elde edilir sorusundan yola çıkarak, Çağla Şikel saç renklerini araştırdık. İşte o araştırmalarımızın sonuçları…

Çağla Şikel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Koyu renk cilde sahip ünlülerden olan Çağla Şikel, açık saç rengi ile dikkat çekiyor. Koyu ten rengi ile açık saç rengini kullanmasını çok iyi bilen ünlü güzel küllü sarı, fındık kabuğu, açık sarı ve kumral tonlarını kullanmıştır. Zaman içinde saç modeli ve renginde değişiklikler yapan Şikel’in kullandığı her saç rengi büyük merak konusu olmuştur.

[reklam id=1]

Çağla Şikel’in kullandığı küllü sarı, 11.1 numaralı küllü sarıdır. Bu saç rengi ile birlikte cilt tonunu dengelemek için açık fondoten kullanan ünlü güzel, makyajını hafif ruj ve göz makyajı ile tamamlıyor. Sadelikten yana tercihleri olan Şikel, özel davetlerde bile çok fazla makyaj yapmaması ile bilinir.

Çağla Şikel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Koyu tenlerde uygun şekilde kullanılan fındık kabuğu Çağla Şikel tarafından da denenmiş saç boyalarındandır. Ünlü güzel 7.3 numaralı fındık kabuğu rengini uzun yıllar severek kullanmıştır. Sade olarak kullandığı rengi saç modeline göre ışıltılı ya da ombreli olarak da uzun süre kullanmıştır.

Çağla Şikel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir? 2

Çağla Şikel saç renkleri arasında bulunan açık sarı, küllü sarıdan farklı olarak daha açık renk fondotenler ile birlikte kullanılıyor. Ünlü güzelin severek kullandığı açık sarı boya rengi, 10.0 numaralı açık sarı rengidir. Siz de açık sarı saçlara sahip olmak için bu numarayı deneyebilirsiniz.

Çağla Şikel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir? 2

Çağla Şikel saç renklerini verirken kullandığımız numaralar, klasik Koleston markasının numaralarıdır. Eğer farklı bir marka kullanacaksanız numaralarını o markanın koduna göre belirleyebilirsiniz.

Çağla Şikel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir? 3

Çağla Şikel saç rengi nedir sorusunun cevabını verdiğimiz konumuzun sonuna geldik. Siz de aynı ya da benzer cilt rengi tonuna sahipseniz, ünlü güzelin saç renklerinden birini uygulayabilirsiniz. Bu saç renklerini doğal renkli saç üzerinde yakalamak evde mümkün değildir. Bu nedenle uzman destek almanızı ve mutlaka ilk boyama için kuaförünüze uğramanızı tavsiye ediyoruz. Aksi halde başarılı sonuç elde edememeniz yüksek ihtimal.

16 Aralık 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.