Çiçekli Gelin Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 22 Ocak 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Gelin saçı denilince akla gelen sımsıkı topuzlar ya da gösterişli lüle saç modellerini bir kenara bırakıp biraz değişiklik biraz farklılık denemeye ne dersiniz? Eskilerin annelerimizin gelin fotoğraflarına baktığımızda bile o eski günlerin şartlarında doğal ama bir o kadar şık, kendine özgü modeller olduğunu söylememek elde değil.

Sadeliğin, zarafetin ve masumluğun ifadesi olarak adlandırılan gelin adaylarının son dönemlerdeki saç ve makyaj tercihlerine bakıldığında bu ifadelerle çok da örtüşmediği görülmektedir. Abartılı saç ve makyaj tercihleri ve abartılı aksesuar seçimleri hayatlarının bu en güzel gününü abartılı bir gelin olarak geçirmelerine neden oluyor. Gelinleri o ifade edilen masumiyeti yansıtmaları için gelin saçında çiçek kullanmaya ne dersiniz. Gelin çiçekli saç modelleri galerimize göz attığımızda haksız olmadığımızı göreceksiniz.

Gelinliğinizin modeline göre gelinliğinizi, makyajınızı tamamlayacak metal, kumaş gibi materyaller ile gerçek çiçekler kullanabileceğiniz gelin çiçekli saç modelleri dilerseniz bir topuz, dilerseniz yarım toplanmış bir saç dilerseniz de dağınık bırakılmış saçlar olabilir.

Gelinliğinizin rengi, saçınız için seçeceğiniz çiçeğin renginde de etkendir. Beyaz bir gelinlik giymeyi düşünüyorsanız açık pembe tonları, sarı tonları, pudra rengi gibi tonları seçebilirsiniz. Kırık beyaz ya da krem rengi bir gelinlik tercihiniz varsa koyu pembe, mavi tonları, çingene pembesi, turuncu ve açık kırmızı tonları tercih edebilirsiniz.

Gelin çiçekli saç modelleri seçiminizde size yardımcı olacaktır.

cicekli gelin saci cicekli gelin saci cicekli gelin saci cicekli gelin saci cicekli gelin saci cicekli gelin saci cicekli gelin saci cicekli gelin saci cicekli gelin saci cicekli gelin saci cicekli gelin saci cicekli gelin saci cicekli gelin saci cicekli gelin saci cicekli gelin saci

21 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...