Cilt Alt Tonuna Göre Hangi Karamel Saç Rengini Seçmelisiniz?

Yayınlanma Tarihi: 20 Ocak 2018 Ekleyen: Pınar SUDE


Karamel saç renkleri her yaşta kullanılabilecek çok hoş renk tonlarıdır. Sıcak saç renklerinden olan karamel rengi, beyaz tenli, buğday tenli ve koyu tenli bayanlar uygun saç modelleri ile birlikte kullanabilir. Siz de bu hoş renk tonlarından birini saçınızda kullanmak isterseniz, cilt tonuna göre karamel saç boyası seçimlerine göz atabilirsiniz.

Krem Karamel Saç Rengi

Hafif koyu karamel rengidir ve buğday ten için idealdir. Koyu buğday tenli bayanlarda bu saç rengi çok hoş durmakta. Açık saç rengi kullanmak koyu ten rengine sahp bayanlar krem karamelin üzerine daha açık kumral ya da sarı renk tonunu aralara tutam şeklinde uygulayabilir.

Bakır Karamel Saç Rengi

Karamel ve bakır saç renkleri arasında seçim yapamayan bayanlar için ideal bir saç rengidir. Her ten rengine uygun tonda kullanılabilir.

Karamel Kahve Saç Rengi

Karamel kahve saç rengi, beyaz tenli ve kahve rengi gözlü bayanlarda çok hoş duran bir renk tonudur. Siz de açık kahve gözlere sahip beyaz tenli ya da açık buğday tenli iseniz bu rengi deneyebilirsiniz.

Bal Karamel Saç Rengi

Bal karamel rengi, açık karamel renklerindendir. Sıcak bir renk tonudur ve saçların ışıl ışıl parlamasını sağlar. Buğday ten için ideal karamel renktir. Ela ve bal rengi gözleri olan bayanlar bu karamel tonunu tercih edebilir.

Açık Karamel Saç Rengi

Açık karamel saç rengini renkli gözlü ve açık ten rengine sahip bayanlar kullanabilir. Uzun ve orta saç boyuna sahip bayanlar bu rengi saçlarında rahatça kullanabilir. Katlı kesimlerde açık karamel saç rengi daha hoş duruyor.

Koyu Karamel Saç Rengi

Karamel renklerini seven koyu tenli bayanlar bu rengi dikkatli şekilde saçlarına uygulayabilirler. Rengi saçlarına uygulamadan önce deneme amaçlı saç uçlarına ombre uygulaması yapılması kötü bir saç renginin ortaya çıkmasını engeller.

Kızıl Karamel Saç Rengi

Kızıl karamel  saç tonları kendine ve saçlarına güvenen bayanlar için ideal karamel tonlarıdır. Bu karamel tonunu beyaz tenli bayanlar uygulayabilir. Açık renk göze sahip buğday tenli bayanlar da kızıl karameli saçlarına güvenle uygulayabilir.


20 Ocak 2018

Yorumlarınızı bekliyorum...