Cilt Alt Tonuna Göre Hangi kumral saç Rengini Seçmelisiniz?

Yayınlanma Tarihi: 11 Ocak 2018 Ekleyen: Pınar SUDE


Doğal saç renklerinden hoşlanan bayanlar için en ideal renk tonu kumral tonlarıdır. Koyu ve açık olarak çok sayıda kumral saç tonları mevcuttur. Bu saç tonları cilt tonuna göre seçildiğinde harika bir uyum sağlar. Kumral saç renklerini seven ve bu renkleri kendi saçlarında görmek isteyenler için cilt tonuna göre kumral tonlarının seçimi konusunu ele aldık…

Koyu Kumral Saç Rengi

Koyu saç renklerini kullanmayı sevenler için koyu kumral saç renkleri idealdir. Bu saç rengi buğday cilt tonuna sahip bayanlar tarafından kullanılabilir. Koyu renk saça sahip bayanlar evde de kendi imkanları ile bu saç rengini elde edebilirler. Koyu kumral saç rengi, her uzunlukta ve her kesim saçta rahatça kullanılabilir.

Altın Kumral Saç Rengi

Kumralın en tatlı tonlarından birisi olan altın kumral, parlak saç renklerini sevenler için ideal bir renktir. Parlak ve bakımlı saçları olmasını isteyen bayanlar bu rengi saçlarında kullanabilirler. Beyaz tenli ya da açık buğday tenli bayanlar bu saç rengin kullanarak ciltlerinin daha parlak ve canlı görünmesini sağlayabilir.

Küllü Kumral Saç Rengi

Küllü tonlar, hangi saç rengi olursa olsun daha doğal bir görüntü elde edilmesini sağlar. Kumralın küllü tonu ise hem doğal hem romantik bir saç stili yaratmayı sağlar. Buğday tenli ya da açık tenli bayanlar bu rengi kullanabilir. Küllü kumral, gözleri renkli bayanlarda gözlerin ön plana çıkarılmasını sağlar.

Koyu Küllü Kumral Saç Rengi

Koyu küllü kumral saç boyası, kumral rengi seven ancak koyu tenli olduğu için bu rengi kullanmaktan çekinen bayanlara önerilebilir. Koyu kumralın küllü tonu en koyu ciltlerde bile doğal bir renk olarak görülecektir. Saçlarına koyu küllü kumralı kullanan bayanlar ombre olarak saç uçlarına daha açık renk bir kumral tonu ile ışıltı verebilir.

Açık Küllü Kumral Saç Rengi

Açık küllü kumral saç rengi son derece doğal ve hoş bir renk tonudur. Sarıya en yakın kumral tonlarından olan bu renk, özellikle genç kızların çok ilgisini çekiyor. Beyaz tenli ve çok açık buğday tene sahip bayanlar, açık küllü kumral saç rengini saçlarına uygulayıp göz alıcı bir güzelliğe sahip olabilirler.

11 Ocak 2018

Yorumlarınızı bekliyorum...