Dalgalı Saç Modelleri Erkek İçin 2017 Trendleri

Yayınlanma Tarihi: 5 Aralık 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Kadınlarda olduğu kadar erkek dalgalı saç modelleri düz saçlara göre daha zor olarak nitelendirilir. Dalgalı erkek saç modelleri  genellikle kısa ve orta kesim saçlara uygulanır. Daha kullanışlı olması açısından saç çok kısaltılmadan kesim yapılır. Kuaför tarafından kesim ve tarama yapılarak gönderilen kişilerin saçlarına daha kolay şekil verebilmeleri için şekillendirici kullanmaları önerilir.  Hacim konusunda erkek dalgalı saç modelleri bir avantajdır.

Dalgalı saç kesim modelleri erkek tarzı aslında şekillendirici yardımıyla farklı imaj alternatifi olabilir. Gelin hep birlikte dalgalı saç modelleri erkek nasıl yapılır bunlara bakalım.

Açık açık ifade etmeseler de erkekler de, iyi hissetmek ve farklı olmak için genel görüntülerinde değişiklik yapmayı severler. Özellikle son yıllarda erkekler de kendilerine kadınlar kadar özen göstermektedirler. Her erkeğin saç tipi, yoğunluğu ve yüz şekli farklı olup kadınların çoğu saç modeline özellikle dikkat eder.

[reklam id=1]

Fön makinası ile erkek dalgalı saç modelleri nasıl yapılır konusu daha çok profesyonel ellerin işidir sanırız. Çünkü pratiklik ya da zaman alıcı uğraş gerektirici durumlar erkeklerin çok da sevdiği şeyler değildir. Fön makinası ile birlikte saç şekillendirici kullanıyor olmak işinizi birazcık daha kolaylaştırabilir. Sıradan şekillendiriciler saça zarar verebileceği için bitkisel içerikli ürünleri ya da bakım özelliği olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Dalgalı Saça Sahip Erkekler İçin İpuçları

Saç köpüğü ya da tercih ettiğiniz saç şekillendiriciyi, nemini havlu ile aldığınız saçlarınızın diplerine gelmeyecek şekilde uyguladıktan sonra, dilerseniz doğal olarak kurumaya bırakabilir ya da dilerseniz kurutma makinanızın düşük ayarında çalıştırarak kabarmasını önleyip, bir fırça, tarak yardımı ile şekil verebilirsiniz.

İşte size saçınızın uzunluğuna göre fikir verebilecek erkek dalgalı saç modelleri;

Dalgalı Saç Modelleri Erkek 1 Dalgalı Saç Modelleri Erkek 2 Dalgalı Saç Modelleri Erkek 3

İster kısa ister orta boy ister uzun olarak tercih edilebilecek, özellikle sakal ile birlikte farklı imaj oluşturabileceğiniz dalgalı erkek saç modelleri hem klasik hem spor giyimle birlikte iş ve günlük hayatınızda size farklı bir hava katacaktır.

Dalgalı Saç Modelleri Erkek 4 Dalgalı Saç Modelleri Erkek 5 Dalgalı Saç Modelleri Erkek 6 Dalgalı Saç Modelleri Erkek 7 Dalgalı Saç Modelleri Erkek 8 Dalgalı Saç Modelleri Erkek 9 Dalgalı Saç Modelleri Erkek 11 Dalgalı Saç Modelleri Erkek 12 Dalgalı Saç Modelleri Erkek 13 Dalgalı Saç Modelleri Erkek 14

Dalgalı Saç Modelleri Erkek 10

Dalgalı Erkek Saç Modelleri

16 Haziran 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.