Demet Evgar Saç Rengi ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 15 Şubat 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Ekranların neşeli, cıvıl cıvıl, güzel yüzüdür Demet Evgar. Biz kendisini 1 kadın, 1 erkek dizisindeki çılgın Zeynep olarak tanıdık ve bizden biri gibi oldu. Dizi 1 erkek, 1 kadın , 2 çocuk olarak devam ediyor. Demet Evgar elbette sadece bu dizi filmdeki karakteriyle değil asıl tiyatro oyunculuğuyla tanınan bir oyuncu. Aslen Arnavut kökenli olan Demet Evgar, buğulu sesi ve bulut rengindeki gözleriyle de çok etkileyici bir kadın. Genellikle komedi tarzında dizi ve filmlere karşımıza çıkan Demet Evgar en az dizilerindeki kadar renkli bir kişilik olduğu giyim tarzı ve saçlarına bakılarak da anlaşılabilir. Demet Evgar sitemiz için özellikle incelemek istediğimiz karakterlerden biri oldu.

Demet Evgar Saç Rengi

Demet Evgar saç rengi çok değişken… Açık renk teninin ve yine renkli gözlerinin etkisiyle bir çok saç rengini rahatlıkla taşıyan bilen güzel oyuncu neredeyse tüm renkleri saçlarına taşımış. Bol röflelerle sarışın, kızıl vamp bir kadın, kumral doğal bir güzel, esmer seksi bir hatuna dönüşmüş. Sitemiz için incelenmesi gereken ünlülerin başında geliyor. Size Demet Evgar saç renklerinin bugüne kadar nasıl değişim gösterdiğini inceledik ve yazımızın ekinde fotoğraflarını ekledik. Her saç renginde farklı bir kadın olabilen güzel kadın, istediği kadar değişiklik yapabilir. Çünkü biz en çok hangisinin yakıştığını bulamadık. Sizce hangi renk?

Demet Evgar Saç Modeli

Demet Evgar saç modeli olarak da renklerde olduğu gibi özgür. Onu uzun saçlı da gördük, çok kısa saçlı da… Hatta bir tık öteye geçip saçlarını kazıttığı bile oldu. Bununla birlikte düz fön de kullandığı oluyor, kıvırcığa yakın dalgalı saç fönleri de… Ancak bizce yüzüne en çok kısa kesimli modeller yakışıyor. Yine siz okuyucularımıza fikir vermesi açısından güzel oyuncunun saç modeli seçimlerinden örnekler veriyoruz. Demet Evgar kısa saç kullanımı açısından çok güzel modeller sunuyor.Özellikle kahküllü kesimlere dikkat çekmek istiyoruz. Sizin de bu tarz yüz hatlarınız varsa bu saç modellerinden birini deneyebilirsiniz.

Demet Evgar Saç Renk ve Modelleri 1 Demet Evgar Saç Renk ve Modelleri 2 Demet Evgar Saç Renk ve Modelleri 3 Demet Evgar Saç Renk ve Modelleri 4 Demet Evgar Saç Renk ve Modelleri 5 Demet Evgar Saç Renk ve Modelleri 6 Demet Evgar Saç Renk ve Modelleri 7 Demet Evgar Saç Renk ve Modelleri 8 Demet Evgar Saç Renk ve Modelleri 9 Demet Evgar Saç Renk ve Modelleri 10 Demet Evgar Saç Renk ve Modelleri 11 Demet Evgar Saç Renk ve Modelleri 12 Demet Evgar Saç Renk ve Modelleri 13

16 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...