Deniz Çakır Saç Rengi Ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 15 Şubat 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Deniz Çakır denilince yıllar öncesine Türkiye’nin en fenomen dizisi Yaprak Dökümü’nü hatırlamak mümkün değil. Ferhunde karakteriyle izlediğimiz oyuncu fettan gelin karakteriyle yıllarca ülke gündemini meşgul etmişti. 1982 Ankara doğumlu olan Deniz Çakır,  Ankara Devlet Konservatuarı’nda eğitimi tamamlamıştır. Yer aldığı dizilerde unutulmaz karakterler ortaya çıkartabilme yeteneğiyle büyük başarı kazanmıştır. Bugünlerde yine efsane olan ve yüksek ratingler alan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisiyle dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Deniz Çakır Saç Rengi

Deniz Çakır saç rengi konusunda koyu tonlar içinde özgür haraket eden bir sanatçı. Saç renklerini sık sık değiştiriyor. Bu değişimi genelde dizilerinde oynadığı karakter değişimleriyle birlikte yapsa da ekranlarda görünmeye başladığı günden bu güne epeyce renkli bir Deniz Çakır izlediğimizi yaptığımız görsel araştırmasında fark ettik. Tüm fotoğrafları yazı ekimizde size sunuyoruz. Siz de beyaz tenli iseniz ve Deniz Çakır gibi yüz çizgilerine sahipseniz bu renk değişimleri size fikir verebilir. Deniz Çakır asıl çıkışı yaptığı Yaprak Dökümü dizisinde Ferhunde karakterini kızıl saç rengiyle hatırlıyoruz. Ferhunde saç rengi derin kızıl tonu yani 4.62 tonuydu. Ancak bugün “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde siyah rengi kullanmaktadır.

Deniz Çakır Saç Modelleri

Deniz Çakır güzel, kemikli bir yüze sahip. Bu yüz hatlarına bir çok modeli uygulayabiliyor. Örneğin geçmişte en çok kullandığı kısa katlı kesim olmuş. Bu kesimde omuzlarda biten saçlara önlere perçem şeklinde de düşen katlar uygulatmış. Saçlarını doğal dalgalarıyla olduğu kadar fönle de kullanıyor. Özellikle dizilerde düz fönlerle görüyoruz. Oynadığı dizilerde genellikle güçlü, frapan kadınları canlandırdığı için saç modelleri de ona göre seçiliyor. Fotoğraflarında da göreceğiniz gibi oldukça geniş bir model seçeneği denemiş ve hemen hemen hepsini yüzüne yakıştırmış. Saçlarını kahküllü de kahkülsüz de kullanabiliyor rahatlıkla. Siz de Deniz Çakar saç renkleri ve modellerini merak ediyorsanız doğru yerdeniz. Deniz Çakır saç modelleri…sanatçının sizin için seçtiğimiz fotoğraflarına mutlaka bir göz atmalısınız.

Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 1 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 2 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 3 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 4 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 5 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 6 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 7 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 8 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 9 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 10 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 11 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 12 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 13 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 14 Deniz Çakır Saç Renk Ve Modelleri 15

16 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...