Doğal Topuz Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 5 Ocak 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Doğal görünümlü topuz modelleri güzelliklerini en doğal yoldan ortaya çıkarmak isteyen bayanların tercihleridir. Bu modeller dağınık topuz modelleri ile çok benzerler. Her iki topuz modelinde de doğal ve dağınık olma özelliği aynıdır. Doğal görünümlü topuz modelleri arasında dağınık olmayan modeller de vardır. Belirli bir yerde öbek şeklinde yapılan bu topuzlar, günlük ve özel kullanımda değişik aksesuarlar ile desteklenebiliyor.

Doğal görünümlü topuz modelleri, çok fazla saç sabitleyici ürünün kullanılmadığı, saçın doğal yapısından çok fazla uzaklaşmadan uygulanan topuz modelleridir. Modern ve hoş bir görüntü elde etmek isteyen bayanların tercihleri arasında bulunan bu topuzlar, saç örgüleri ile de desteklenebilir. Son dönemlerin en beğenilen doğal topuz modellerini sizler için bu başlık altında topladık. Hepsi de birbirinden özel ve hoş olan bu modeller, sezonun en trendleri arasında yer alıyor.

Doğal Topuz Modelleri 1

Yandan perçemli saç modelleri ile uyumlu bu doğal saç topuzu, yan topuz isteyen bayanlar için ideal bir seçenektir. Dalgalı saçların doğallığından yararlanılarak küçük dokunuşlar ile şekil verilen bu saç modeli, her yaş bayanın tercihi olabilir. Özel saç aksesuarları ile bu saç modelini daha çekici ve hoş bir model haline getirebilirsiniz.

Doğal Topuz Modelleri 2

Gelişigüzel yapılmış balerin topuzu benzeri bu doğal saç topuzu, örnekte özel bir davet için kullanılmış. Günlük olarak da kullanılabilen bu saç topuzu, yanlarından çıkarılan küçük tutam saçlar ile desteklenmiş. Son derece sade ve doğal olan bu saç modeli ile abartılı olmayan takılar ve giyim ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Doğal Topuz Modelleri 3

Örgü ile hazırlanan saç modellerinin büyük kısmı doğal saç modelleri olarak geçer. Örnekteki örgülü topuz modeli de doğal bir görüntüye sahip olduğundan bu kategoride yer alıyor. Özel davet ve eğlenceler için ideal olan bu saç modelini, günlük olarak kullanmak biraz abartıya kaçabilir. Her ne kadar doğal topuz desek de örgüsünden dolayı uğraşıldığı belli olan bu topuzu, abartıya kaçmadan farklı saç aksesuarları ile süsleyebilirsiniz.

Doğal Topuz Modelleri 4

Dağınık ve doğal topuz modelinin bir arada sunulduğu bu topuz modeli, doğal güzelliklerini ön plana çıkarmak isteyen bayanların çok hoşuna gidecek… Hafif dalgalandırılan saçlar ile hazırlanan bub topuz modeli, özel davetlerde de günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Evde kolayca uygulayabileceğiniz bu modeli, kuaförde de kısa sürede hazırlatabilirsiniz.

Doğal Topuz Modelleri 5

Doğal saç topuzu modelleri hakkında kısa bilgileri sizlerle paylaştık. Bu bilgilerden yola çıkarak siz de kendi doğal topuz modelinizi belirleyip uygulayabilirsiniz.

Doğal Topuz Modelleri 6

Doğal Topuz Modelleri 7 Doğal Topuz Modelleri 8 Doğal Topuz Modelleri 9 Doğal Topuz Modelleri 10

14 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...