Düğün İçin Çocuk Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 25 Temmuz 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Düğünlerde çocuklar da en az yetişkinler kadar heyecanlı olur. Özellikle son dönemlerde sosyal medyada dönen çocuk resimleri çocukların da büyükler kadar bakımlı olduğunu göstergesidir. Herkesin güzel göründüğü düğünlerde çocuklar için tercih edilen saç modelleri genellikle ortaktır. Bu saç modelleri evde yapılabileceği gibi kuaförde de yaptırılabilir.

Erkek çocuk saç kesim modelleri, erkek çocuklarının saç modelini belirler. Çocuklar o gün saçlarını kestirebilir veya hali hazırda kesilmiş olan saçları şekillendirilebilir. Erkek çocuk saç modelleri ve yapılışları oldukça basittir. Eğer erkek çocuğunun saçları uzunsa olduğu gibi bırakılabilir. Jöle yardımıyla arkaya yatırılabilir. Bu size kalmıştır.

Düğün İçin Çocuk Saç Modelleri 4 Düğün İçin Çocuk Saç Modelleri 5

Erkek çocuklarında en sık görülen saç modelin saçın ön kısmının dikildiği saç modellidir. Bu saç modelini hiç şüphesiz her erkek çocuğu tercih etmiştir. Bu saç modelinin önemli kısmı saçı sabitleştirmektir.

Düğün İçin Çocuk Saç Modelleri 7 Düğün İçin Çocuk Saç Modelleri 6

Kız çocuklarının saç modelleri, kadınlarda olduğu gibi daha çeşitlidir. Küçük çocuklarda genellikle çocuk saç topuz modelleri tercih edilir. Sade topuzlara küçük çiçekler takılabilir. Uzun yıllardır çocukların düğünlerde vazgeçilmezi saça dökülen simlerdir. Sade bir topuz yerine dağınık topuzlarda tercih edilebilir. Elbette bu yaşa göre değişir. Ancak çocuklara en çok yakışanlar sade modellerdir.

Düğün İçin Çocuk Saç Modelleri 1

Çocuk saç örgü modelleri ve yapılışları düğünler için önemli bir yer tutar. Kızların duru güzelliğini ortaya çıkaran örgüler günlük hayatta da özel günlerde de kullanılır. Örgü modelleri çocukların abartıya kaçmayacak saç modellerine sahip olmalarını sağlar. Güzel görünürlerken çocuk oldukları da belli olur.

Düğün İçin Çocuk Saç Modelleri 2

Pek çok örgü modeli vardır. Normal örgü, balıksırtı örgüsü, mısır örgüsü, Hollanda örgüsü veya Fransız örgüsü tercih edilebilir. Bu örgüler bollaştırılarak kullanılabilecekleri gibi normal de bırakılabilirler. Sade örgülerle çiçekli taçlar ile birleştirilebilir.

Düğün İçin Çocuk Saç Modelleri 3

Süslenmekten yana pek ilgisi olmayan kız çocuklarının saçlarına hiçbir şey yapılmayabilir. Düğünde hayli oynayacakları için saçlarını açık bırakmak onlar için yeterli olabilir Kıyafetleri ile uyumlu saç aksesuarları tercih etmek en iyi seçiminiz olacaktır. Bu renkli bandanalar olabileceği gibi taçlar ve büyük tokalar da olabilir. Bu şekilde sade ama sevimli olmayı başarabilirler.

25 Temmuz 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...