Dünden Bugüne Sibel Can Saç Modelleri Nelerdir?

Yayınlanma Tarihi: 7 Ekim 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Saç modelleri konusunda genelde göz önünde olan kişileri ya da ünlü kişileri örnek aldığımız olur. Bu kişilerin sürekli saç modellerini değiştirmesi ve yeni yeni modeller ile karşımıza çıkması bizi de bu konuda heveslendirip aynı modelleri denemeye sevk edebilir. Saç modelleri çok beğenilen bir ünlü şarkıcı da Sibel Can’dır. Genelde kısa olarak kullandığı saçlarında farklı renkleri de deneyen ve hepsi birbirinden güzel olan kısa saç modelleri ile karşımıza çıkan Sibel Can, özellikle yuvarlak yüz hatlarına sahip olan kadınlara daha uygun bir rol model olmaktadır.

Sibel Can Saç Modelleri

Sibel Can kısa saç modelleri bilindiği gibi bir dönem çok kişi tarafından uygulanmıştır. Bu modelde yan kısımlar ve ense tamamen kısaltılmış ve tıraşlanmış olup saçın üst kısmı ise yandan ayrılarak uzun kısımlar kulak üstüne verilmişti. Bu renk Sibel Can’ın doğal saç rengi olan koyu kahveden sonra bir de sarı ile kullanılmıştı. Gerçekten de cesaret isteyen bu Sibel Can saç kesim modelleri o dönem feminen bir havaya sahip olmak isteyen kadınlar tarafından oldukça beğenilmiş ve ilgi görmüştü.

Sibel Can’ın saç modelleri arasında beğeni toplayanlardan bir diğeri ise kulak üstüne kadar uzamış ve yanlara doğru fönlenerek kullanılan katlı saçlardı. Bu saç modelini de koyu saç renkleri ile kullandığı dönemde Sibel Can saç modelleri ve saç renkleri de epey bir moda haline gelmişti. Siz de yuvarlak yüz hattına sahip ya da balık etli bir vücuda ve yüze sahip iseniz bu modellerden ve renklerden herhangi birini deneyebilir ve imajınızı bir dönem çok popüler olan bu trendlerden biri ile yenileyebilirsiniz. İnternet üzerinden bu modellerin resimlerine de göz atabilir ve size uygun olan saç modelini bulabilirsiniz.7 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...