Eda Ece Saç Modelleri ve Saç Renkleri

Yayınlanma Tarihi: 29 Aralık 2020 Ekleyen: Pınar SUDE


Televizyon izleyicilerinin Pis Yedili dizisiyle tanıdığı genç oyuncu Eda Ece geniş sayılacak bir hayran kitlesine sahip. Güzelliği ile olduğu kadar başarılı oyunculuğu ile de adından söz ettiren Eda Ece dizi oyunculuğundaki başarısını beyazperdeye de taşıyarak “Kızım İçin”, “Kocan Kadar Konuş” ve “Görümce” filmlerinde de başarılı bir grafik sergiledi. Eda Ece’nin oyunculuk gücü kadar fiziği de konuşuluyor. Özellikle de saçları… Eda ece saç kesimi ve Eda Ece saç rengi arama motorlarında genç oyuncu ile ilgili en sık aratılan soru.  Genç kızların saç stilini çok beğendiği bir isim olan Eda Ece’nin saçlarını gelin daha yakından inceleyelim.

Eda Ece Saç Modelleri ve Saç Renkleri

Yeni Saç Rengi

Eda Ece kestane tonları üzerine atılmış ince sarı gölgelerle ten rengiyle uyumlu çok hoş bir görüntü sergiliyor. Çoğunlukla kestane tonlarıyla sarıya doğru giden tonları harmanlayarak kullanmayı seven genç oyuncu aslında her rengin kendisine yakıştığını da kanıtlıyor.

Eda Ece’nin Kullandığı Saç Renkleri

Saçlarını Görümce filmi için kestane kahve tonlarına boyatan Eda Ece’nin gerçek saç rengini merak edenler için hemen söyleyelim, genç oyuncunun asıl saç rengi kumral tonlarıdır. Saçlarını daha çok sarı renge boyatan Ece, saç rengi ve stilini her değiştirdiğinde bunu sosyal medya hesaplarından takipçileri ve hayranları ile paylaşıyor. Kestane kahve tonlarını kullandığı dönem, bu rengi vurgulamak için düz saç stilini tercih eden Eda açık renk teniyle çok iyi uyum sağlayan bu rengi çok sevdiğini de dile getirmişti.  Oynadığı dizilerde başarılı oyunculuğu kadar saç renkleriyle de dikkat çeken ve mercek altına alınan oyuncu özelikle genç kadın hayranları tarafından titizlikle takip ediliyor. Eda Ece saç rengi Yasak Elma dizisinde sütlü kahve ombre tonlarındadır.

Eda Ece Görümce Saç Rengi

Eda Ece’nin Kullandığı Saç Modelleri

Taç Örgülü Saç Modeli

Sarı ve uzun saçlı olduğu dönemlerde taç örgülü bir saç modeli kullanarak hayranlarından çok fazla sayıda övgü alan Eda bu haliyle bir dergiye poz da vermişti.

Ombre Saç Modeli

Son yıllarda en gözde saç trendlerinden birisi olan ombre, Eda Ece’nin saçlarında da çok hoş durmuştu.

Dalgalı Saç Modeli

Dalgalı saçlar da sevilen oyuncunun severek ve kendisine yakıştırdığı bir model. Sıradanlıktan uzaklaşarak hoş bir hava kazanan Ece, dalgalı stilde tarattığı saçlarını yandan ayırarak yumuşak ve kadınsı bir ifade elde ediyor.

[reklam id=1]

Düz Saç Stili

Kestane kahve tonundaki saçlara kavuştuktan sonra düz saçları tercih eden Eda Ece bu renkle bu modelin birbiriyle çok uyumlu olduğunu da kanıtlamış oldu.

Bu arada hayranları genç oyuncunun saç stilini oldukça beğeniyor ve internette Eda Ece saç kesiminin adı başlığıyla sıkça aratıyorlar. Saçlarını daha çok uzun ve katlı kesim formunda kullanan sevilen oyuncu kendisini bu stilin daha iyi ifade ettiğini düşünüyor.

Eda Ece’nin Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Eda Ece saç rengi daha çok açık tenli ve kumral tenli kadınlara yakışan bir kategoridedir. Kumral, açık buğday ve beyaz tenlilerde oldukça şık ve güzel duran kahve ve sarı tonları Eda Ece’de de son derece alımlı ve hoş görünmüyor mu sizce de…  

29 Aralık 2020

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.