Elçin Sangu Saç Rengi ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 9 Şubat 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Elçin Sangu saç rengi, Kiralık Aşk Defne karakterinin parlamasıyla birlikte oldukça ilgi görmüştür. Yüzünün güzelliğini arttıran saç rengi, Elçin Sangu saç rengi doğal mı sorusunu defalarca gündeme getirmiştir. Bu soruya defalarca evet yanıtı veren ünlü oyuncu, küçüklüğünden beri dikkat çeken bir saç rengi olduğunu dile getirmiştir. Kaşlarının rengine bakıldığında doğuştan bir kızıl olduğu da aşikardır. Peki, çok beğenilen Elçin Sangu saç rengi nedir? Kiralık aşk Defne saç rengi özellikle beyaz tenli insanların boyatmayı düşüneceği bir renktir.

Elçin Sangu Saç Renkleri

Kiralık Aşk Defne’nin saç rengi bakır kızıl olarak bilinen bir renktir. Oyuncunun ten rengine mükemmel oturduğu için çok merak uyandırmıştır. Doğal güzelliği aşikar olan Elçin Sangu’nun saç rengine saçını boyatmak isteyen kadınların bilmesi gereken birkaç şey var.

Elçin Sangu Saç Renkleri

Bunlardan biri ten rengine göre bu rengin birkaç ton açığı veya koyusu tercih edilebilir. Dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise bu saç renginin koruması da zordur. Bakımı özen gerektirir.

Elçin Sangu Saç Renkleri 1

Elçin Sangu Saç Modelleri

Kiralık Aşk dizisinde Defne saç rengi gibi, Defne’nin saç modelleri de izleyenleri oyuncuya hayran bıraktırmıştır. Elçin Sangu saç kesimi, aslında çok da farklı bir kesim değil. Önleri katlı, arkaları kimi zaman düz kimi zaman katlı kesilmiştir. Saç renginin yanı sıra güzelliğini vurgulayan Elçin Sangu saç modeli birbirinden farklı şekillerde karşımıza çıkar. İlk bölümlerde kıvırcık, uzun saçlı ve daha çocuksu bir görünüm karşımıza çıkar. İşe giren Defne ise saçının boyunu kısaltmış, düz saçlarına küçük dalgalar kazandırılmış olarak karşımıza çıkar. Bu saç modeli Defne ile özdeşleşmiştir çünkü bu saç modeli oldukça doğal görünümlüdür. Dizide çokça davet yapıldığı için, bazı topuz modelleri de ünlü oyuncunun saç rengiyle daha çarpıcı hale gelmiştir. Bazı modellerde saçı düzleştirilmiş, bazı modellerde ise örgü modelleriyle topuz yapılmış veya öndeki katlı saçları örülerek arkaya alınmıştır. Saç modellerinin çoğu evde, birçok kadının kendine uygulayabileceği saç modelleridir. Özellikle maşayla yapılan büyük dalgalar saçları dolgun gösterdiği gibi yapılması çok basittir.

Elçin Sangu Saç Modelleri 20 Elçin Sangu Saç Modelleri 19 Elçin Sangu Saç Modelleri 18 Elçin Sangu Saç Modelleri 17 Elçin Sangu Saç Modelleri 16 Elçin Sangu Saç Modelleri 15 Elçin Sangu Saç Modelleri 14 Elçin Sangu Saç Modelleri 13 Elçin Sangu Saç Modelleri 12 Elçin Sangu Saç Modelleri 11 Elçin Sangu Saç Modelleri 10 Elçin Sangu Saç Modelleri 9 Elçin Sangu Saç Modelleri 8 Elçin Sangu Saç Modelleri 7 Elçin Sangu Saç Modelleri 6  Elçin Sangu Saç Modelleri 4 Elçin Sangu Saç Modelleri 3 Elçin Sangu Saç Modelleri 2 Elçin Sangu Saç Modelleri 1

16 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...