En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 6 Ekim 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Kısa saç kadın için uygun mudur diye bir soruyu bu devirde kimse sormaz herhalde elbette, kimilerimiz saçlarımızı kısacık kestirip pratikliğin keyfini sürmek isteyebiliriz. Bunda Hiçbir sorun  yoktur. Ancak hemen hepimiz araştırma halindeyiz kısa saçlar için saç modelleri hangileridir diye, zira kısa saç modelleri kadın için elde edilmesi bir miktar zor tasarımlardır. Mesela neredeyse hiç birimiz kısa saç toplama modelleri hakkında bilgiye sahip değiliz, oysa saçlar orta uzunlukta iken toplamak büyük problemdir. Tabii çok şık kısa katlı saç modelleri  de tercih edip, saç modelleri kısa olduğunda sahip oluğumuz “erkek gibi” sıfatından da sıyrılabiliriz. Hatta kimlerimiz çok kısa saç modelleri kullanarak bu sıfata adeta savaş açar.

Son yıllarda, bakımının daha kolay oluşu, sabah hazırlığının neredeyse olmayışı nedeniyle çok büyük bir çoğunluğumuz kısa saçları tercih eder hale geldik. Bununla birlikte ayrı bir hava da kazandığımızı kimse inkar etmez herhalde, bakın bu yılın trend kısa saç modelleri hangileriymiş.

En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 9

2016 Kısa Saç Modelleri

2016 kısa saç modelleri neredeyse erkek tıraşı sayılabilecek kadar kısa modelleri barındırıyor. Bu sene trend, daha kısa, katlı ve serbest saçların egemenliğinde gibi görünüyor.

En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 8

Her renk ve saç tipiyle uyumlu kısa saç modellerinden dilediğimizi tercih edebilir, yılın trendlerini layığıyla takip edebiliriz. Yalnız tabii trendlerden önce, sizin neyi beğendiğiniz daha önemli buna dikkat ediniz.

Kısa Küt Saç Modelleri

En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 6

Kısa küt saç modelleri ise her dönemde popüler olmakla birlikte, erkek tıraşı sıfatını da ortadan kaldıran modellerdir. Son derece kullanışlı, çabuk hazırlanan saçlara sahip olmak istiyorsanız kısa küt modelleri tercih edebilirisiniz.

En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 5

Katlı Kısa Saç Modelleri

Katlı saç modelleri ise kendi içinde bir kategoridir ve saçın muhteşem görünümü bu modelleri tercih ederek mümkün olabilmektedir. Birbirinden çekici katlı saç modellerinden dilediğinizi tercih edebilir, hangi yaşta olursanız olun kullanabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 7

Stil kesimler ve güzel boyalarla elde edilen renkler, yaşlanmanın getirdiği tüm etkileri de kolayca ortadan kaldırıp, adeta bir genç kız havası yakalamanızı sağlayabilir.

Kısa saç örgü modelleri

Kısa ve örülmüş saç modelleri veya örülerek kısa görünüm verilmiş kısa saç modelleri olarak tanımladığımız bu modeller, yapılışlarının hayli zor olması nedeniyle çok tercih edilmemekle birlikte, kimi zaman kullanılmaktadır. Popüler kısa saçlar için saç modelleri arsında yer almasa da, değinmekte fayda vardır.

En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 4

Kahküllü Kısa Saç Modelleri

Katlı saç modelleri içerisinde kahküllü kısa saç modelleri kadın için mistik bir hava yakalamanın yoludur. Daha çok kısa saç toplama modelleri değil, kısa katlı saç modelleri içerisinde değerlendirilebilir. Çok fazla kullanıldığını söylemek doğru olmaz, zira çok kullanışlı değildir.

En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 3

Gülben Ergen Kısa Saç Modelleri

En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 2

Gülben Ergen adeta bir saç modası fenomeni olarak, medya dünyasının ikonu olmaya devam ediyor. Kuaförlere ellerinde Gülben Ergen resimleri ile giden hanımların sayısı hiç de az değil. Tabii Gülben hanımın hakkını teslim etmek gerekir, bu kadar hoş stiller yakalamak herkesin harcı değildir.  Gülben Ergen o kadar otantik modeller kullanır ki, saç modelleri kısa veya çok kısa saç modelleri olsa dahi, sanki beline kadar saçı varmış gibi alkışlanır. Buradan da anlayacağımız gibi saçın ne kadar uzun olduğu, ne kadar güzel olduğunun belirleyicisi değildir.  Güzel göreceli olsa da, Gülben Ergen Kısa saç modelleri, görecesiz biçimde güzeldir.

En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 1

6 Ekim 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...