En Şık Abiye Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 21 Ekim 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Abiye kelime anlamı itibariyle, şıklıkta bir miktar anlamı taşısa da özel gün ve gecelerin vazgeçilmez tarzı olarak öne çıkmaktadır. En çok tercih edilen abiye saç modelleri topuz olarak bilinse de aslında Kısa saç abiye modelleri de sıklıkla kullanılmaktadır. Biz bu sayfamızda görsel örnekleri ile birlikte sunacağımız abiye topuz saç modelleri ve Kısa abiye saç modelleri incelemesini yapacağız ve sizin için en güzel örneklerinden seçtiklerimizi paylaşacağız. Siz de özel gün ve gecelerde şıklığınızla parıldamak istiyorsanız bu sayfamızdan fikir edinebilirsiniz.

En Şık Abiye Saç Modelleri

Özellikle ünlüler, abiye modelleri daha çok kullanırlar. Kıyafetleri itibariyle çoğu zaman bu tercih zorunlu hale gelmektedir. Ödül törenlerinde ve konserlerde boy gösteren ünlülerin tercih ettiği fantezi modellerin göz alıcılığı bizi çok zaman büyülemiştir.

Biz de özellikle abiye saç modelleri topuz olsun isteyerek saatlerce ayna karşısında uğraşır dururuz, fakat tahmin edeceğiniz gibi abiye saç modellerini kendi imkanlarımızla ortaya çıkarmamız hayli zordur. Bunun için çoğu zaman kuaförlerin yardımına ihtiyaç duyarız.

Tabii Kısa saç abiye modelleri de bulunmaktadır ve en az abiye topuz saç modelleri kadar etkileyici görünümlere sahip oldukları söylenebilir. Çoğu zaman gelin başı olarak kullanılan abiye modelleri, Kısa abiye saç modelleri söz konusu olduğunda ortaya çıkarılması biraz zor olan stillerdir.

abiye-sac-modelleri-1

Gelinlerin sahip olduğu muhteşem görünüme, gelin olmadan da kavuşmak için abiye saç modellerini uygun giyim tarzı ile birlikte kullanabilirsiniz. Tabii uygunluk önemli bir ölçektir. Giyim tarzınız ve saç tipinizle uyumlu olmayan modeller, frapan hatta rüküş olacaktır.

abiye-gelin-saci

Abiye saç modelleri, ille de abartılı olacak diye bir koşul yoktur. Sade tasarımlarla da gayet kullanışlı ve şık abiye saç modelleri ortaya çıkarılabilmektedir. Bunun için model fikirlerini biraz araştırmanız yeterli olacaktır.

En Şık Abiye Saç Modelleri 13 En Şık Abiye Saç Modelleri 12 En Şık Abiye Saç Modelleri 11 En Şık Abiye Saç Modelleri 10 En Şık Abiye Saç Modelleri 9 En Şık Abiye Saç Modelleri 8 En Şık Abiye Saç Modelleri 7 En Şık Abiye Saç Modelleri 6 En Şık Abiye Saç Modelleri 5 En Şık Abiye Saç Modelleri 4 En Şık Abiye Saç Modelleri 3

 

13 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...