En Trend Erkek Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 24 Kasım 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Kadınlar kadar erkekler de saçlarına önem veriyor. Dış görünüşte giyim, ayakkabı, aksesuar seçimi kadar saç kesiminin de önemli olduğunu düşünen çoğu erkek, kendilerine en uygun saç modelini bulmak için araştırmalar yapıyor. Bu araştırmalara destek olmak için bugün saç modelleri erkek kategorisinde yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşıyoruz.

Son dönemlerde büyük önem kazanan saç modelleri, erkekler arasında da en az bayanlar kadar konuşulur oldu. Yüz şekli, yaşam tarzı ve günlük hayatta bulunulan ortama göre seçimi yapılması gereken bu saç modelleri içinde bulunduğumuz yılın modasını da yansıtmalı. Bu sene erkek saç kesim modellerinde, özgürlük ve bağımsızlığı sembol eden yanlardan kısa, üst kısımdan uzun, yana ya da arkaya doğru taranmış saç modelleri çok tercih ediliyor.

En Trend Erkek Saç Modelleri 2

Klasik Erkek Saç Modelleri

Farklı bir karakteri olsa bile saç kesimi olarak klasikten vazgeçmeyen erkekler, çok fazla dikkat çekmeyen saç modellerini tercih ediyor. Uzun olmayan, yana ya da arkaya doğru taranıp hafif saç şekillendirici ile şekil verilebilen bu klasik modeller, her yaştan erkeğin kullanabileceği özelliklerde. Klasik erkek saç kesim modelleri spor giyim tarzından çok klasik giyim tarzına sahip erkekler için idealdir.

Klasik Erkek Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri Erkek

Kısa saç stilleri erkekler için en ideal modeller. Pratiklik açısından önemli olan bu saç modelleri, spor ile uğraşan erkeklerin daha çok hoşuna gidiyor. Uzun uzun saç bakımı ve model verme işlemlerini sevmeyenler için de ideal olan kısa saç modelleri, daha çok düz ya da hafif dalgalı saç şekline sahip erkeklere tavsiye ediliyor.

Kısa Saç Modelleri Erkek

Kısa Saç Modelleri Erkek 1

Uzun Saç Modelleri Erkek

Saçlarını seven erkeklerin tercihi olan uzun erkek saç kesim modelleri günümüzde pek çok ünlü isim tarafından da kullanılıyor. Saçlarını sevdikleri için uzun modelleri tercih eden bu isimler, genelde dağınık olarak saçlarını bırakıp modelin belli olmasın sağlıyor. Hem klasik, hem spor giyim için idea olan bu saç modelleri, hafif kirli sakal ve bıyık ile birlikte hoş görünebiliyor.

Uzun Saç Modelleri Erkek

Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de yaşlar, saç stili seçiminde önemlidir. Genç yaşa sahip erkekler orta yaş dönümünde olan erkeklere göre daha cesur ve daha çılgın tarzları deneyebilir. Yaşları biraz ilerlemiş olan erkekler ise daha olgun gösteren kısa saç modellerinden yana tercihlerini kullanmalı. Saç rengi olarak ise erkeklerde çok fazla değişiklik görülmemesine rağmen, bazı stillere uygun renklerin de kullanıldığı oluyor. Yine genç kesimde saç rengi değişiklikleri daha fazla söz konusu.

Uzun Saç Modelleri Erkek 1

24 Kasım 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...