2017’nin En Trend Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 6 Mayıs 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Erkek çocuklar için saç modelleri, kesim modellerine göre şekillenmektedir. Sokakta oynayan çocukların saç kesimlerinin genellikle bir önemi yoktur. Saçları asla düzgün durmaz. Ancak kendileri için özel olan günlerde yakışıklı olmak isteyen çocukların saç kesimlerinin güzelliği şekillendirilen saçları ile birlikte ortaya çıkar. Erkek çocuk saç kesim modelleri en az yetişkinlerinki kadar çeşitlidir. Erkek çocuk saç kesim modelleri ve yapılışları izlense bile bire bir aynısı yapılamayacağı için berbere gidilmesi en iyisidir.

Çocuk saç kesim modelleri erkeklerde özellikle birkaç model çok bilindiktir. Özellikle iki, üç numaraya saçı vurmak her ailenin favorisidir. Çocuklar henüz dış görünüşlerinin önemini kavramamışken, rahat etmeleri ve özellikle bitlenip pirelenmemeleri için aileleri belirli bir yaşa kadar saçlarını iki veya üçe vurdurmayı sever. Babasının saçı kazıtılmış olanlar daha çok küçükken babaları gibi saçlarını kazıtarak karizma bir görüntü elde etmeyi başarabilirler.

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri

Son dönemlerde özellikle instagram hesaplarında manken gibi çocuklar göz çarpmaktadır. Bu çocukların saç kesimi genellikle Amerikan saç kesimi olmaktadır. Bu saç kesimi yetişkin erkeklerin favori saç kesimi olduğu gibi çocukların da favori saç kesimi haline gelmiştir. Saçın yan kısımlarının kazıtıldığı bu saç modelinde ön kısım uzun bırakılır. Gün içinde saçının kesimi ön plana çıkmasa da özel bir günde saçlarının ön kısmını dikmesi ile bir anda yakışıklı bir çocuğa dönüverir. Bu değişim kendilerinin de ailelerinden hoşuna gider. Bu nedenle bu saç kesimi çok sık tercih edilir.

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri 1 Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri 2 Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri 3

Erkek çocuklarını olduklarından daha sevimli kılan ve çok kullanılan bir model daha vardır. Bu saç modelinin öne çıkan şey kesimi değildir de kesilmemesidir. Yani saçlarını uzatan küçük çocukların bir tarz sahibi olması sağlanır. Kıvırcık saçlı olan çocuklar bonus kafa olurlarken özellikle papyonlarla boy gösterirler. Düz saçlı olan çocukların masumluğu daha çok ön plana çıkar ve genellikle etrafa savurdukları saçları ile dikkat çekerler. Günlük hayatta da özel günlerde de saçlarını doğal hallerinde kullanabildikleri için her an yakışıklı olabilirler.

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri 4 Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri 5 Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri 6 Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri 7

Erkek Çocuk Saç Modelleri

15 Haziran 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...