Erkek Çocuk Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 2 Aralık 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Çoğu zaman erkek çocuklar için saç kestirmek kuaföre gitmek kuaför koltuğuna oturmak kabus olsa da özellikle 1 yaşından itibaren saçların daha sağlıklık ve düzenli uzaması için belirli bir rutinde yapılması gerekir. Böyle durumlarda çocuğunuzun ilgisini dağıtmak ve başka şeye konsantre olmasını sağlamak için en sevdiği oyuncağını yanında götürmesine izin verebilir ya da küçük bir atıştırmalıkla sevindirebilirsiniz. Sürekli aynı kuaföre giderek saçını kesen kişiye alışma noktasında da daha az zorluk yaşayabilirsiniz.

Bu küçük ipuçlarından sonra gelelim erkek bebek saç modelleri hakkında bilgiler vermeye. Çocuklar da dağınık ve cool kesim modelinden nasibini aldı. Büyümüş de küçülmüş ifadesi oluşturan erkek bebek saç modelleri en çok tercih edilenler arasında.

Özellikle baba oğul aynı saç kesim modeli hoş bir görüntü bile oluşturulabilir.

Erkek Çocuk Saç Modelleri 1 Erkek Çocuk Saç Modelleri 2 Erkek Çocuk Saç Modelleri 3 Erkek Çocuk Saç Modelleri 4 Erkek Çocuk Saç Modelleri 5

Kız çocuklarının yanı sıra erkek çocuklarında da sık gördüğümüz küt kesim ya da asimetrik erkek bebek saç modelleri revaçtadır. Bu sayede küçük beyler imaj sahibi olmaktadır.

Erkek Çocuk Saç Modelleri 6 Erkek Çocuk Saç Modelleri 21 Erkek Çocuk Saç Modelleri 20 Erkek Çocuk Saç Modelleri 19 Erkek Çocuk Saç Modelleri 18 Erkek Çocuk Saç Modelleri 13 Erkek Çocuk Saç Modelleri 14 Erkek Çocuk Saç Modelleri 15 Erkek Çocuk Saç Modelleri 16 Erkek Çocuk Saç Modelleri 17 Erkek Çocuk Saç Modelleri 12 Erkek Çocuk Saç Modelleri 11 Erkek Çocuk Saç Modelleri 9 Erkek Çocuk Saç Modelleri 10 Erkek Çocuk Saç Modelleri 8 Erkek Çocuk Saç Modelleri 7

 

2 Aralık 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...