Erkek Çocuklarınız İçin Kullanabileceğiniz En Karizmatik Modeller Nelerdir? Erkek Çocuğu Saç Traşı Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 17 Ağustos 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Erkek çocuklarının kullandığı saç traşı modelleri, yetişkinlerinkine göre çok daha çeşitlidir. Genellikle annelerin istediği doğrultusunda kesilen saçlar son dönemlerde yetişkinlerinkine benzese ve cool çocuklar yaratılsa da çocukların, çocuklukları yaşayabilecekleri saç traşı modelleri bulunmaktadır. Erkek saç traşı modellerinin favorileri hangileridir?

Erkek Çocuğu Saç Traşı Modelleri

Saç traşı modelleri içerinde yetişkinlerde de çocuklarda da en popüler olan saç kesimi Amerikan traşı ile başlayalım. Kadını, erkeği, yaşlısı, genci ve çocuğu iyi görünmek için can atan insanlar haline geldik. Küçücük çocuklar bile bu saç traşının çok havalı olduğunun farkındalar. Erkek çocuğu saç traşı modelleri arasında anne babaları en çok uğraştıracak model Amerikan traşı olsa da kimse vazgeçmiyor. Yetişkinlerde olduğu gibi yanları kısa üstleri uzun kesilen saç, üst kısım yana veya geriye yatırılarak kullanılır. Saçın o havalı hali elbette çocukların da dikkatinden kaçmamaktadır. Özellikle model bebeklerin vazgeçilmez saç modelidir. Ancak sürekli koşup oynayan bir çocuğun saçlarının sürekli o şekilde durması hayal bile edilemez.

Erkek Çocuğu Saç Traşı Modelleri 1

Yıllardır erkek çocuklarının en sık tercihi subay traşı olarak bilinir. Annelerin de babaların da çocukların da rahat ettiği bu saç modelinde saçı yapmanıza gerek yoktur. Çocuklar saçlarının bu kadar kısa olmasına zaman içerisinde alışırlar ve büyüyene kadar rahatlıkla kullanılabilir. Erkek çocuğu saç traşı modelleri için de en sade modeldir.

Erkek Çocuğu Saç Traşı Modelleri 2 Erkek Çocuğu Saç Traşı Modelleri 3

Erkek çocuklarının tam yeni ayaklarında onlara çok yakıştırılan bir saç traşı modelleri vardır. Küt saç modelidir. Özellikle düz saçlı çocuklara çok yakışan onları çok daha sevimli gösteren bu saç modelinde saç çocuğun kaşlarına kadar iner. Kahkül misali düşünülebilir. Aynı şekilde saçın her kısmından aşağı inmektedir. Ensesi de kazıtılmaktadır. Çocuğunuzun saçı çok hızlı uzamıyorsa bir süre rahatlıkla kullanabileceğiniz bir saç modelidir. Ancak saçları çok hızlı uzuyorsa tavsiye edilmez. Saçları gözünün önüne gelirse olabilecek şeyleri kimse düşünmek istemez.

Erkek Çocuğu Saç Traşı Modelleri 4 Erkek Çocuğu Saç Traşı Modelleri 5

Erkek traşı saç modellerinden bir diğeri ise saçın ayrımının yapılarak kesildiği modellerdir. Bu modellerde saç bir yana yatırılarak taranır. Saç ayrımı çizgisi oldukça belirgindir.

Erkek Çocuğu Saç Traşı Modelleri 6 Erkek Çocuğu Saç Traşı Modelleri 7

17 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...