Erkek Saç Boyama Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 14 Mart 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Kadınların saçlarını boyadığı oldukça alışılmış bir durumken, erkeklerinki henüz bu kadar alışılmamış. Henüz çok yaygın olmayan erkek saç boyasının, henüz bu kadar yaygın olmamasının en belirgin sebebi, erkeklerde saç boyatmanın daha kısa periyotlar gerektirmesidir. Erkek saç boyamanın daha sık olmasının nedeni erkeklerin saçlarını daha sık kestirmeleridir. Ancak kendisinde ciddi bir değişiklik yapmak isteyen, stil sahibi olmak isteyen erkekler bu nedenleri umursamamaktadır. Erkek saç boyası renkleri de en az kadınlarınki kadar çeşitlidir. Erkek saç boyaları olarak kadınlarınki de kullanılabilmektedir.

Erkek saç boyama modelleri hep sıradan renklerle boyanmış saçlar gibi gelse de, cesurluğunu öne vurarak canlı renklerde saçını boyayan erkekler de bulunmaktadır. Erkek boyalı saç modelleri normal boyamalardan cesur boyamalara göre sıralanabilir.

Saçları erkenden özellikle yirmili yaşlarda beyazlayan erkekler, saç boyamayla oldukça ilgilenirler. Onların genelde istedikleri tek şey saçlarının beyaz olmamasıdır. Bu sebeple de saçlarını kendi saç renklerine boyatırlar veya ondan biraz daha koyu veya açık bir tona. En nihayetinde amaçları farklı görünmek değildir. İstediklerini de elde ederler.

Erkek Saç Boyama Modelleri 1

Kendilerine bir stil yaratmak isteyen erkeklerin en sık başvurduğu saç boyama modeli ise saçın belli bir kısmını boyatmaktır. En popüler yollardan biri ve pek çok ünlü ismin tercih ettiği bu yolda tercih edilen saç rengi belirgin bir renk olur. Pek çok erkek sarı tonları tercih eder. Bu saç boyama modeliyle tarz olmak istiyorsanız, saçlarınızı birkaç kez bu şekilde boyatarak iyice bu saç modeliyle bütünleşmelisiniz.

Erkek Saç Boyama Modelleri  2

Kendinizde ciddi değişiklikler yapmak istiyorsanız tercih edeceğiniz iki saç modeli vardır. Siz de kadınlar da olduğu gibi tüm saçınızı bambaşka renklere boyatabilirsiniz. Ten rengi açık olan pek çok erkek sarışın olamamasının acısını bu şekilde çıkarıyor. Burada dikkat etmeniz çiğ renklerden ziyade yumuşak renkleri tercih etmenizdir. Eğer cesurluğunuzu konuşturmak istiyorsanız da saçınızı akıl almaz renklere boyatabilirsiniz. Saçının tamamını mora veya yeşile boyatan erkekler de vardır. Böyle tehlikeli yollara girebileceğiniz en masum renkler ise beyaz veya gridir.

Erkek Saç Boyama Modelleri  3 Erkek Saç Boyama Modelleri  4 Erkek Saç Boyama Modelleri  5 Erkek Saç Boyama Modelleri  6 Erkek Saç Boyama Modelleri  7 Erkek Saç Boyama Modelleri 8

 

14 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...