Erkek Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Artık moda, saç, aksesuar deyince akla sadece kadınlar gelmiyor. Son yıllarda erkekler de kadınlar hem kişisel bakım hem de moda ile yakından ilgili ve takipte.  Erkekler için de tarzlarını tamamlayan en önemli unsurlardan biri saçları artık. Kadınlar kadar model konusunda çok sık berbere uğramasalar da tarzlarını yansıtacak yenilikleri artık erkekler de sıkı takip etmektedirler.

Erkekler  saç tiplerine, yaşam tarzlarına, kıyafet alışkanlıklarına göre hayatlarını çok da zora sokmayacak modelleri kullanmaktan yanadırlar.

Herkesin kendine yakıştırdığı ve kullanmayı sevdiği bir tarzı vardır. Be klasiklerden vazgeçmem diyenlerdenseniz gelin klasik erkek saç modellerinden neler var bunlara bakalım. Erkekler de klasik saç deyince kısa kesilmiş saçlar gelir akıllara. Son dönemlerde saçın vazgeçilmez aksesuarı ise sakal. Kirli ya da uzun farketmeksizin her erkeğe yakıştığı görüştüğü çoğunlukta. Klasik olarak ifade etsek de  aksesuar, sakal ya da giyim tarzı ile etkileyici bir görünüme sahip olmamak elde değil elbette. İster öne doğru, ister yan isterseniz geriye doğru tarayın, tamamen kısacık ya da hafif önler uzun bırakarak kullanın klasik erkek saç modellerinde alternatifler oldukça çoktur.

[reklam id=1]

Klasik erkek saç modelleri günümüze nasıl yansımış gelin hep birlikte bakalım.

erkek-sac-modelleri-1 erkek-sac-modelleri-2 erkek-sac-modelleri-3 erkek-sac-modelleri-4 erkek-sac-modelleri-5erkek-sac-modelleri-6 erkek-sac-modelleri-7 erkek-sac-modelleri-8 erkek-sac-modelleri-9 erkek-sac-modelleri-10

erkek-sac-modelleri-11 erkek-sac-modelleri-12 erkek-sac-modelleri-13 erkek-sac-modelleri-14 erkek-sac-modelleri-15 erkek-sac-modelleri-16 erkek-sac-modelleri-17 erkek-sac-modelleri-18 erkek-sac-modelleri-19 erkek-sac-modelleri-20

Klasik modele biraz değişiklik biraz dağınıklık katarak yeni bir tarz olarak ortaya çıkan model, yanlar oldukça kısa, üstler uzun saç modeli trend erkek saç modelleri arasında yer almaktadır. David Beckham modeli olarak anılan bu model kıvırcık saçlı, düz saçlı, kalın telli saçlı erkekler tarafından rağbet görmektedir.

erkek-sac-modelleri-21 erkek-sac-modelleri-22 erkek-sac-modelleri-23 erkek-sac-modelleri-24 erkek-sac-modelleri-26

erkek-sac-modelleri-25

erkek-sac-modelleri-27 erkek-sac-modelleri-28 erkek-sac-modelleri-29

Yine son dönemlerin özellikle daha çok genç kesim tarafından tercih edilen asimetrik ve hafif üst bölümü uzun bırakılmış erkek saç modelleri de farklı tarz da olmak isteyenler için.

erkek-sac-modelleri-30 erkek-sac-modelleri-31 erkek-sac-modelleri-32 erkek-sac-modelleri-33 erkek-sac-modelleri-34 erkek-sac-modelleri-35 erkek-sac-modelleri-36erkek-sac-modelleri-37

80 li yılları andıran pompadour ismi ile anılan yeni tarz erkek saç modeli, yan taraflar kısa ve geri doğru özenle taranmış olmalıdır. Saçlarınızı daha parlak göstermesi için besleyici saç şekillendiricilerinden kullanabilirsiniz.

erkek-sac-modelleri-38 erkek-sac-modelleri-39 erkek-sac-modelleri-40 erkek-sac-modelleri-41 erkek-sac-modelleri-42 erkek-sac-modelleri-43

Erkek saç modellerinde yine yanlar kısa ve önler dikenli bir görünümde yanlardan daha uzundur. Özellikle sakal ile oldukça çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

erkek-sac-modelleri-44 erkek-sac-modelleri-45 erkek-sac-modelleri-46 erkek-sac-modelleri-47 erkek-sac-modelleri-48 erkek-sac-modelleri-49 erkek-sac-modelleri-50 erkek-sac-modelleri-51 erkek-sac-modelleri-52 erkek-sac-modelleri-53

Uzun saçlar için artık erkek saç modellerinin en vazgeçilmezleri arasındadır. Uzun erkek saç modelleri salaş, serseri ve özgür erkeğin simgesi olarak görülmektedir. İster dağınık ister toplu ister topuz yaparak kullanmak artık sadece kadınlara özgü değil.

25 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.