Esra Erol Saç Rengi ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 1 Mart 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Televizyon ekranlarının tanıdık ve sevilen ismi Esra Erol, güzelliği ve başarısıyla dillerden düşmemektedir. Yıllardır sunduğu programı takip edenler, gittikçe gençleştiğini düşünmektedir. Özellikle doğum yaptıktan sonra tarzını değiştiren ve bunu özellikle saçlarında hissettiren Esra Erol’un hayranları Esra Erol saç rengi ne diye sorular sormaktadır. Özellikle Esra Erol saç rengi, Esra Erol saç modelleri çok merak edilen konulardır.

Esra Erol Saç Renkleri

Ekranların sevilen ismi Esra Erol’un saç rengi sıklıkla değiştiği ve güzel sunucu seçtiği her rengi kendine yakıştırdığı için oldukça ilgi toplamaktadır. Esra Erol saç rengi numarasını çok merak eden takipçileri, Esra Erol saç rengini açıkladı gibi haberlerin aslını bulamayabilmektedir. Takipçileri için Esra Erol’un bugüne kadar kullandığı saç renkleri bu yazıda birleştirildi.

Esra Erol kullandığı saç renklerinde hep açık renklerden yana olmuş ve koyu kahverengi, siyah gibi renklerden uzak durmuştur. Esra Erol’un kendi saç rengi de kahverenginin orta bir tonudur. Yıllarca kahverenginin pek çok tonunu kullanmıştır. Karamel rengi, kızıl kahverengi, küllü kahverengi renkleri ile boyalı saçları uyum içinde görünmüştür. Saçları ile ilgili en net farklılığı 2015 yılında yapmıştır. Esra Erol saç rengi 2015’te balköpüğü rengi olmuştur. Bu renk, güzel sunucunun açık renkli tenine sağladığı uyumla çok konuşulmuştur. Hamileliğinden sonra 2016 yılında ise Esra Erol yeni saç rengiyle ve kesimiyle tekrar gündeme oturmuştur. Esra Erol saç rengi 2016’da sarı olmuş ve sunucuya çok yakışmıştır.

Esra Erol Saç Modelleri

Esra Erol, yıllardır ekran karşısında olduğu için pek çok saç modelini kullandığı görülmüştür. Esra Erol’un saç modelleri denince akla sade modeller gelmektedir. Büyük dalgalı saçlar ve fönlü düz saçlar en sık kullandığı saç modelleridir. Esra Erol saçlarının rengi ve uyumu ile dikkat çekerken kendisinde yaptığı büyük değişiklikler ile ilgiyi üzerine çekti. Esra Erol saç kesimi bir anda en popüler konulardan biri oldu. Sarı saç rengi ile Esra Erol saç kesiminin uyumu Bob saç kesimine duyulan ilgiyi arttırdı. Başarılı sunucu bu saç kesimi ile kendini daha genç gösterdiği gibi, güzelliğine güzellik kattı.

Esra Erol Saç Rengi ve Modelleri 1 Esra Erol Saç Rengi ve Modelleri 2 Esra Erol Saç Rengi ve Modelleri 3 Esra Erol Saç Rengi ve Modelleri 4 Esra Erol Saç Rengi ve Modelleri 5 Esra Erol Saç Rengi ve Modelleri 6 Esra Erol Saç Rengi ve Modelleri 7 Esra Erol Saç Rengi ve Modelleri 8 Esra Erol Saç Rengi ve Modelleri 9 Esra Erol Saç Rengi ve Modelleri 10 Esra Erol Saç Rengi ve Modelleri 11 Esra Erol Saç Rengi ve Modelleri 12

1 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...