Evde Kendin Dene Yap İle Basit Saç Modelleri ve Örnek Resimli Anlatımı

Yayınlanma Tarihi: 16 Kasım 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Saçların güzelliğini ön plana çıkaran şüphesiz ki saç yapım modelleridir. Birbirinden farklı binlerce saç yapım modeli arasından sizler için en kısa sürede yapabileceğiniz saç modellerini araştırdık. Hem basit, hem de çok hoş duran bu saç modelleri hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Basit SÖrgü Modelleri

Hem basit, hem havalı saç modelleri denilince akla gelen modeller örgülü saç modelleridir. Daha çok uzun ve orta boy saç modellerine uygulanan örgülü modeller, nadiren de olsa kısa saç modellerinde de uygulanabiliyor. Son dönemlerin trendleri arasında yer alan Hollanda örgüsü ve mısır örgüsü ile hazırlanan basit saç modelleri uzun saçlarda daha fazla kullanılıyor.

Basit SÖrgü Modelleri ve Yapılışları

Havalı ve basit saç modelleri örgü tekniklerinin yapılışları da basittir. Uzaktan bakıldığında zor ve detaylı gibi görünen çoğu saç modelinin aslında çok basit yapım aşamaları vardır. Bu yapım aşamalarında bazı noktalara dikkat edildiğinde kısa sürede harika saç modelleri hazırlamak mümkündür.

En Basit SModelleri

Basit saç modelleri erkek ve bayanların her zaman ilgisini çekmiştir. Saç yapımına fazla vakit ayırmadan kusursuz bir görüntüye kavuşmak isteyen bayanlar ve erkekler, basit şekilde hazırlanan saç modellerini uygulamaktadır. El  beceresi gerektirmeyen, ön aşaması olmayan ve çok fazla alet kullanımına gerek duyulmadan hazırlanan saç modelleri, basit ve kısa sürede hazırlanan saç modelleri kategorisine girmektedir.

Basit SModelleri ve Yapılışları

Basit saç modelleri bayan ve erkekler için çoğu zaman kurtarıcı niteliğindedir. Acil olarak bir yere gidilmesi gerektiğinde olabilecek en kısa sürede saçlarına şekil vermek isteyenler bu modelleri uygular. Basit saç modelleri nasıl yapılır örnek resimlerini inceleyerek siz de kendi saçlarınız ya da sevdiklerinizin saçlarına bu modelleri uygulayabilirsiniz.

Basit Saç Toplama Modelleri

Basit saç modelleri kısa saçlar ve uzun saçlar için farklı modellerdir. Uzun saç modelleri için en basit saç modelleri tamamı toplu saç modelleridir. Hem şık, hem de kısa sürede hazırlanan bir uzun saç modeli isterseniz, tepeden at kuyruğu modelini deneyebilirsiniz. Saçınızdan aldığınız küçük bir tutam ile bağlama tokasının üzerini kapatıp son derece hoş bir saç modeli hazırlayabilirsiniz. Yine basit ve havalı bir saç modeli isteyenler için aşağıdan ve yandan bağlı saç modelleri de idealdir.

 
16 Kasım 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...