Ezgi Mola Saç Rengi ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 15 Şubat 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Ezgi Mola ışıl ışıl bakan gözleriyle genç Türkan Şoray diye bilir miyiz? Ezgi Mola kısa zamanda neşeli tiplemeleriyle ülkenin en çok sevilen komik kadın oyuncularından biri oldu. Komik diyorum çünkü onu ilk tanıdığımız karakterleri saf, temiz, neşeli, hayat dolu, mahalleli yani bizden karakterler oldu. Hangi dizilerde izlediğimizi şöyle bir hatırlarsak; ilk olarak Hırsız Polis dizisinde saf bir kuaför rolüyle karşımıza çıktı, sonra Canım Ailem’de ailenin saf, balık etli, güzel ortanca kızı olarak izledik Ezgi Mola’yı.  Kendisi önce Akademi İstanbul, sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitimini tamamladı. Ardından usta tiyatrocu ve dublaj sanatçısı Aydoğan Temel’den dersler aldı ve onun kurduğu bir tiyatro grubuna katıldı. BKM oyuncuları arasında yer alan Ezgi Mola kariyerinde bir çok dizi ve sinema filmi yer alıyor. Komik karakterlere can veren kadın oyuncu dedik ancak Atatürk’ün hayatının anlatıldığı Veda filminde Atatürk’ün eşi Latife hanımı da çok başarıyla canlandırmıştı. En son “Kocan kadar konuş” da ona hayran kaldık.

Ezgi Mola Saç Renkleri

Ezgi Mola iri gözleri, uzun kirpikleri ile bir esmer güzeli. Saç rengi tercihlerinde açık renkler yerine siyah, kestane, çikolata kahve tonları kullanmayı tercih ediyor. Bizce de çok doğru bir seçim yapıyor. Günümüze kadar güzel oyuncunun kullandığı saç renklerini size sunuyoruz. Siz ne dersiniz? İsterseniz şu an kullandığı saç rengini söyleyelim. Ezgi Mola saç rengi koyu kumral 7.77. Bu tonu hareketlendirmek için uçlara doğru bir ton açık balyaj da uygulatabilirsiniz.

Ezgi Mola Saç Modelleri

Ezgi Mola saç modeli doğal dalgalı uzun saç. Dönem dönem kahküllü saç kesimleri de kullansa genellikle uzun saçlarını kahkülsüz kullanmayı tercih ediyor. Ancak bu uzun saçta kullandığı boy bele kadar bir uzunluk değil. Fonksiyonel boy diye nitelendirebileceğiz, omuzun biraz altında toplamaya elverişli bir boy. Saç kesimi olarak hafif katlarla arka uçlara doğru hareketlendirilmiş, önden kahküllü modelini yaptığı topuzlarla kullanan sanatçı bizce yüzüne en yakışan modeli bulmuş. İsterseniz Ezgi hanımın saç modellerine birlikte bakalım.

ezgi mola sac ezgi mola sac ezgi mola sac ezgi mola sac ezgi mola sac ezgi mola sac ezgi mola sac

16 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...