Gelin Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Kasım 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Gelin saç modelleri; Bir gelin adayı için gelinlik ne kadar önemli ise gelin başı modelleri bir o kadar önemlidir. Her gelin adayı bir tek gece bu güzel anları yaşayacak ve o gece kendisi ile ilgili her konunu kusursuz olmasını ister. Bu konuda oldukça hassas olan gelin adayları aldıkları gelinlik için uygun bir saç modeli yaptırma konusunda oldukça kararsız kalırlar.

Bu konuda en önemli unsur gelinliğinizin yapısı ve biçimi olurken saçın yardımcı bir unsur olarak ona destekleyici olması gerekir. Eskiden en çok kullanılan topuz saç modelleri şimdilerde farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır.Her daim gündemden düşmeyen ve düşmeyecek olan düğün kuruluşu ülke olarak en güzel adetlerimizin başında gelmektedir. Bu konuda çok hassas olan düğün sahipleri birçok konu ile detaylı ilgilenirken gelin adayları için en önemli unsurların başında gelin saç modelleri gelmektedir.

[reklam id=1]

O gece kendilerini görsel anlamda en kusursuz hissetmeleri için oldukça önemlidir. Birçok model ve tasarım olmasına rağmen en önemli unsur gelinlik ve kişinin yüz şeklidir. En güzel gelin saç modelleri olarak bilinen dağınık ve ensede topuzlar bu sene en çok yaptırılan modellerin başına gelmektedir.

Gelin Saç Modelleri 1

Duvaklı Gelin Saç Modelleri

Eğer gelinliğinizin üstüne duvak tercih ettiyseniz ve duvağınız çok fazla uzun ise daha fazla abartı yapmamak adına gelin saçı olarak daha sade modeller seçmelisiniz. Bunun için en çok uygulanan yukarda düz topuz modelleri oldukça şık durmaktadır. Her zaman öncü model olarak bilinen bu modeller yıllardır her gelin adayı için vazgeçilmez olmuştur. Gelin başı saç modelleri olarak bir fikre sahip değilseniz gittiğiniz kuaförde de yardım isteyebilirsiniz.

Duvaklı Gelin Saç Modelleri

Gelin Topuz Modelleri

Birçok gelin adayının yaptırdığı ve gece boyunca rahatlıkla kullandığı gelin saç modelleri topuz her zaman şık bir görüntü sergilemektedir. En güzel saç modelleriolarak bilinen bu modeller çok hoş durmaktadır. Özellikle küçük ve kemiksiz yüz yapısına sahip olan gelin adayları topuz saç modelleri tercih edebilirler.

Gelin Topuz Modelleri

Açık Gelin Saç Modelleri

Bu gelin saçı modelleri en çok saça maşa uygulaması yapılarak yapılan modeller olupgelin başı saç modelleri olarak çokça tercih edilir. Saçını toplamayı sevmeyen ve kendine yakıştırmayan birçok bayanını en çok tercihi arasındadır.

Açık Gelin Saç Modelleri

Kısa Saç Gelin Başı Modelleri

Kısa saçlı bayanların en çok sorunudur iyi bir model olabilir mi? Diye aslında eğer saçınız çok çok kısa değil ise gelin saç modelleri topuz rahatlıkla yapılabilir. Eğer çok kısa ise ve uzun saçlı bir gelin olmak istiyorsanız saç uzatma yöntemlerini kullanabilir veya kısa saçlarınızı marjinal bir görüntü ortaya koyabilirsiniz. Gelin saçında en önemli olan gelinliğiniz ile uyum içinde olmanızdır. Bu sayede ortaya şık bir görsel çıkarabilirsiniz.

Kısa Saç Gelin Başı Modelleri

10 Kasım 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.