Gelin Tacı Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Kasım 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Gelin tacı modelleri; Gelinlik giymek, hemen her genç kızın çocukluğundan beri kurmaktan hiçbir zaman vazgeçmediği hayallerinden birisidir. O büyülü gecede adeta bir prenses gibi olmak isteyen genç kızlar, gelinlikleri için her türlü detayı da eksiksiz bir şekilde tasarlamaktadır. Bu kapsamda ise gelin duvağı, gelin tacı, çiçeği ve diğer bütün detaylar birer angaryadan ziyade büyük bir keyfe de dönüşmektedir.

Her çiftin düğünleri için hayalleri birbirinden farklı olabilmektedir. Zaman ve mekân konusunda ortaya çıkan detaylar, gelin adaylarının gelinlik detaylarını da şekillendirme konusunda oldukça büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu kapsamda ise her sene büyük değişikliklere uğrayan ve modaya ayak uyduran gelinlik modelleri, gelin adayları tarafından kapsamlı bir şekilde incelenmeye de devam etmektedir.

Gelinliği tamamlayan ve vazgeçilmez parçası olan gelin tacı modelleri, piyasada oldukça fazla sayıda bulunmaktadır. Bütün bunların yanı sıra aynı zamanda özel tasarımcılar aracılığı ile gelin adaylarının hayallerini süsleyen özel gelin tacı çiçeği yaptırmak da mümkün olabilmektedir. Her türlü detayın eklenebildiği ya da çıkarabildiği gelin taçları ile gelin adayları kendilerini hayal ettikleri görüntüye taşıyabilme olanağına da sahip olabilmektedir. Gelin tacını hayallerindeki gibi hazırlatabilme imkânına sahip olan gelin adaylarının, saç modellerine de bu taca uygun olarak karar vermeleri son derece büyük bir önem arz etmektedir.

Gelin Tacı Modelleri 1

Çiçekli Gelin Tacı

Günümüz koşullarında eski zamanlara nazaran çok daha farklı seçeneklere sahip olan gelin taçları bulunmaktadır. Gelin adayları bu modeller arasından hem tarzlarına hem de hayallerine uygun olan tacı, oldukça kolay bir şekilde bulabilme imkânına da sahip olabilmektedir. Çiçekli gelin taçları, son yıllarda oldukça büyük bir ilgi görmeye de devam etmektedir. Bu modeller arasında yer alan papatya gelin tacı, özellikle de bahar aylarında evlenecek olan gelin adaylarına hitap etmektedir. Açık havada yapılan düğünlerde büyük bir keyif ile tercih edilen papatya gelin taçları ile birlikte gelin adayları tarzlarını da son derece iddialı bir şekilde yansıtabilme imkânına sahip olabilmektedir.

Çiçekli Gelin Tacı

İncili Gelin Tacı

Gelinlik modelleri ve gelinlik detayları sürekli olarak değişkenlik gösterse de, sadelikten ve şıklıktan asla vazgeçemeyen gelin adaylarının sayısı da oldukça fazladır. Bu sebeple de oldukça fazla sayıda gelin adayı, inciler ile süslenmiş olan ve son derece göz alıcı bir görüntüye sahip olan incili gelin taçlarını büyük bir keyif ile kullanmayı tercih etmektedir. Hazır olarak satılan bu gelin taçlarının yanı sıra kendi istekleri doğrultusunda yine inci kullanarak kendilerine gelin tacı hazırlayabilmektedir.

İncili Gelin Tacı

Gelin Taçları

Yer, mekân, zaman ya da diğer detaylar fark etmeksizin bir gelinin vazgeçilmez parçası hiç şüphesiz ki gelin tacıdır. Piyasada hemen her detaya sahip olan birbirinden farklı ve özel gelin tacı bulunmaktadır. Düğün boyunca bütün gözlerin üzerinde olacağının bilincinde olan gelinler, şıklığını her zaman koruyacak ve kendini iyi hissettirecek olan gelin tacını son derece ummalı bir araştırma sonucunda bulabilmektedir. Gelinlik seçmek, son derece büyük bir öneme sahip olsa da gelinliğin tamamlayıcısı olarak da nitelendirilen gelin tacını seçmek çok daha telaşlı ve zor bir karar olmaktadır. Gelinliğin çok daha şık ya da aksine vasat bir görünüme sahip olmasında oldukça etkili bir rol oynayan gelin taçları, piyasada çok sayıda tasarımcı ya da gelinlik mağazası tarafından kişilerin hizmetine sunulmaya devam etmektedir. Böylelikle gelin adayları bu telaşlı günlerinde, kendilerine en çok hitap eden gelin tacı modelini bulabilmektedir.

Gelin Taçları

10 Kasım 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...